Sherco 500 SEF Factory 2026
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Sherco 500 SEF Factory 2026
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 98 mm |
|---|---|
| Takt | 63.4 mm |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | CDI |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 478.22 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Tehnologija | Zatvoreni uložak |
| Robna marka | Kayaba |
| Promjer | 48 mm |
| Put | 300 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Nosač amortizera | Polužje |
| Robna marka | Kayaba |
| Put | 330 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje |
| Materijal | Čelik |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Perimetar |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 260 mm |
| Aktivacija | Hidraulika |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 220 mm |
| Robna marka | Brembo |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | Ovjes, Podesivi ovjes |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 21 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Međuosovinski razmak | 1465 mm |
| Visina sjedala | 950 mm |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 9.8 l |
| Snaga akumulatora (V) | 12 V |
| Razmak od tla | 355 mm |
Цена Sherco 500 SEF Factory
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Sherco 500 SEF Factory Историја
Sherco 500 SEF Factory 2024

478 ccm
1.514.535 RSDавг. тржишна цена
Sherco 500 SEF Factory 2023

478 ccm
1.452.688 RSDавг. тржишна цена
Sherco 500 SEF Factory 2022

478 ccm
ФАК Sherco 500 SEF Factory
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Sherco 500 SEF Factory?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Sherco 500 SEF Factory s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 1.593.630 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Sherco 500 SEF Factory ili motocikl Sherco 500 SM Factory?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Sherco 500 SEF Factory?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Sherco 500 SEF Factory.
- Koliko je popularan motocikl Sherco 500 SEF Factory?
- Na tržištu je mala potražnja za motociklom Sherco 500 SEF Factory.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Sherco 500 SEF Factory Слике
Извор: 1000PS








Прикажи још слика
















