Sherco 300 SEF Factory 2026
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Sherco 300 SEF Factory 2026
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 84 mm |
| Takt | 54.8 mm |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | CDI |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Podmazivanje | cirkulacija pritiska |
| Radni obujam | 303.68 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Tehnologija | Zatvoreni uložak |
| Robna marka | Kayaba |
| Promjer | 48 mm |
| Put | 300 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Nosač amortizera | Polužje |
| Robna marka | Kayaba |
| Put | 330 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Perimetar |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 260 mm |
| Aktivacija | Hidraulika |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 220 mm |
| Robna marka | Brembo |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 21 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Međuosovinski razmak | 1465 mm |
| Visina sjedala | 950 mm |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 9.8 l |
| Snaga akumulatora (V) | 12 V |
| Razmak od tla | 355 mm |
Цена Sherco 300 SEF Factory
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Sherco 300 SEF Factory Историја
Sherco 300 SEF Factory 2024

303.7 ccm
102 kg
1.331.611 RSDавг. тржишна цена
Sherco 300 SEF Factory 2023

303.7 ccm
102 kg
1.089.695 RSDавг. тржишна цена
Sherco 300 SEF Factory 2022

303.7 ccm
102 kg
Sherco 300 SEF Factory 2019

303.7 ccm
102 kg
806.388 RSDавг. тржишна цена
ФАК Sherco 300 SEF Factory
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Sherco 300 SEF Factory?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Sherco 300 SEF Factory s godinom proizvodnje 2024 inosi prosječno 1.183.790 RSD uz prosječnu kilometražu od 400 km.
- Koji je bolji? Motocikl Sherco 300 SEF Factory ili motocikl Sherco 300 SEF Factory?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Sherco 300 SEF Factory?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Sherco 300 SEF Factory.
- Koliko je popularan motocikl Sherco 300 SEF Factory?
- Na tržištu je mala potražnja za motociklom Sherco 300 SEF Factory.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Sherco 300 SEF Factory Слике
Извор: 1000PS








Прикажи још слика

















