Kawasaki Z125 2021
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Kawasaki Z125 2021
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 58 mm |
|---|---|
| Takt | 47.2 mm |
| Snaga motora | 15 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 10000 okr./min |
| Okretni moment | 11.7 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 7700 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.7 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Provrt za gas | 28 mm |
| Pokretač | Električni sustav |
| Paljenje | Digitalno |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Podmazivanje | cirkulacija pritiska |
| Radni obujam | 125 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|---|
| Promjer | 37 mm |
| Put | 110 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Put | 120 mm |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 66.9 stupanj |
| Trag | 90 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 263 mm |
| Klip | Dva klipa |
| Tehnologija | Latica |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 193 mm |
| Klip | Dva klipa |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 100 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 80 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 130 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 1935 mm |
| Širina | 740 mm |
| Visina | 1015 mm |
| Međuosovinski razmak | 1330 mm |
| Visina sjedala | 815 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 146 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 11 l |
| Sukladnost licence | A1 |
Цена Kawasaki Z125
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Kawasaki Z125 Историја
Kawasaki Z125 2026

15 KS
125 ccm
147 kg
523.439 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z125 2025

15 KS
125 ccm
146 kg
549.248 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z125 2024

15 KS
125 ccm
146 kg
542.944 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z125 2023

15 KS
125 ccm
146 kg
454.694 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z125 2022

15 KS
125 ccm
146 kg
455.288 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z125 2021

15 KS
125 ccm
146 kg
425.911 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z125 2020

15 KS
125 ccm
146 kg
420.559 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z125 2019

15 KS
125 ccm
146 kg
373.103 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Kawasaki Z125
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive all-rounder for light motorcycles
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Алтернативе за Kawasaki Z125
ФАК Kawasaki Z125
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Kawasaki Z125?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Kawasaki Z125 s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 551.870 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Kawasaki Z125 ili motocikl Yamaha MT-125?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Kawasaki Z125?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Kawasaki Z125.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Kawasaki Z125? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2018, stabilnost cijene motocikla Kawasaki Z125 bila je dobra u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -4 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Kawasaki Z125?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Kawasaki Z125. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Kawasaki Z125 Слике
Извор: 1000PS







Прикажи још слика






















