Harley-Davidson Softail FXDR 114 FXDRS 2018
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Harley-Davidson Softail FXDR 114 FXDRS 2018 Искуства и стручни преглед
vauli
The Harley-Davidson FXDR 114 wants to assert itself as the top model of the Softail series - which is already manifested by its high price. The lightweight construction ambitions with aluminium rear end, rims and swingarm sound very forward-looking, but at 303 kilos ready to ride, the FXDR 114 fits inconspicuously into the Softail range. The brake system with double discs at the front and the best lean angle among the Softails benefit the sportiness, while the fat 240 rear tyre and the seating position with footrests positioned far forward make the FXDR 114 stand out more as a cruiser. The decisive selling point, however, is probably the cool styling, which makes the FXDR 114 the perfect showpiece.

Кључна спецификација Harley-Davidson Softail FXDR 114 FXDRS 2018
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | V |
|---|---|
| Provrt | 102 mm |
| Takt | 114.3 mm |
| Snaga motora | 91 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 4500 okr./min |
| Okretni moment | 160 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 3500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10.5 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Stupnjevi | 45 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Prijenos | Remen |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | Poluga ventila |
| Hlađenje | tekućina – zrak |
| Podmazivanje | Suhi karter |
| Radni obujam | 1868 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Promjer | 43 mm |
| Put | 130 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Put | 86 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 56 stupanj |
| Trag | 120 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 300 mm |
| Klip | Četiri klipa |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 292 mm |
| Klip | Dva klipa |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 19 inč |
| Širina stražnje gume | 240 mm |
| Visina stražnje gume | 40 % |
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Dužina | 2425 mm |
| Širina | 925 mm |
| Visina | 1085 mm |
| Međuosovinski razmak | 1735 mm |
| Visina sjedala | 720 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 303 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 18.5 l |
| Sukladnost licence | A |
Цена Harley-Davidson Softail FXDR 114 FXDRS
Harley-Davidson Softail FXDR 114 FXDRS Историја
Harley-Davidson Softail FXDR 114 FXDRS 2020

1868 ccm
289 kg
3.773.493 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Softail FXDR 114 FXDRS 2019

1868 ccm
289 kg
Harley-Davidson Softail FXDR 114 FXDRS 2018

91 KS
1868 ccm
303 kg
ФАК гуме Harley-Davidson Softail FXDR 114 FXDRS
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Tourer and cruiser
High mileage and cool looks are very important, wet grip is just as welcome. The focus is on touring suitability and less on sportiness.
Алтернативе за Harley-Davidson Softail FXDR 114 FXDRS
ФАК Harley-Davidson Softail FXDR 114 FXDRS
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Softail FXDR 114 FXDRS?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Softail FXDR 114 FXDRS s godinom proizvodnje 2020 inosi prosječno 3.424.390 RSD uz prosječnu kilometražu od 12.244 km.
- Koji je bolji? Motocikl Harley-Davidson Softail FXDR 114 FXDRS ili motocikl Triumph Rocket 3 R?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Harley-Davidson Softail FXDR 114 FXDRS?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Harley-Davidson Softail FXDR 114 FXDRS.
- Koliko je popularan motocikl Harley-Davidson Softail FXDR 114 FXDRS?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Harley-Davidson Softail FXDR 114 FXDRS. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Harley-Davidson Softail FXDR 114 FXDRS Слике
Извор: 1000PS








































