Royal Enfield Continental GT 650 2025
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Royal Enfield Continental GT 650 2025
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 78 mm |
| Takt | 67.8 mm |
| Snaga motora | 47 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7350 okr./min |
| Okretni moment | 52.3 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 5150 okr./min |
| Stupanj kompresije | 9.5 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki, Zaštita od blokiranja stražnjeg kotača |
| Paljenje | Digitalno |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 2 |
| Ventili | OHC |
| Hlađenje | Ulje – zrak |
| Radni obujam | 647.95 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Dvostruki ovjes |
| Prilagodba | Predopterećenje |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 24 stupanj |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 320 mm |
| Aktivacija | Hidraulika |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 240 mm |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 100 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 18 inč |
| Širina stražnje gume | 130 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Dužina | 2119 mm |
| Širina | 780 mm |
| Visina | 1067 mm |
| Međuosovinski razmak | 1398 mm |
| Visina sjedala | 820 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 212 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 12.5 l |
| Raspon | 297 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 99 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 4.2 l / 100 km |
| Buka u stanju mirovanja | 89 dB |
| Najveća dopuštena ukupna masa | 400 kg |
| Razmak od tla | 174 mm |
Oprema
| Oprema | LED farovi, USB utičnica |
|---|
Цена Royal Enfield Continental GT 650
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Royal Enfield Continental GT 650 Историја
Royal Enfield Continental GT 650 2026

48 KS
648 ccm
212 kg
Royal Enfield Continental GT 650 2025

47 KS
647.95 ccm
212 kg
Royal Enfield Continental GT 650 2024

48 KS
648 ccm
212 kg
767.853 RSDавг. тржишна цена
Royal Enfield Continental GT 650 2023

48 KS
648 ccm
212 kg
832.079 RSDавг. тржишна цена
Royal Enfield Continental GT 650 2022

48 KS
648 ccm
212 kg
734.194 RSDавг. тржишна цена
Royal Enfield Continental GT 650 2021

48 KS
648 ccm
212 kg
747.515 RSDавг. тржишна цена
Royal Enfield Continental GT 650 2020

47 KS
648 ccm
198 kg
711.477 RSDавг. тржишна цена
Royal Enfield Continental GT 650 2019

47 KS
648 ccm
198 kg
Royal Enfield Continental GT 650 2018

47 KS
648 ccm
198 kg
ФАК гуме Royal Enfield Continental GT 650
Алтернативе за Royal Enfield Continental GT 650
ФАК Royal Enfield Continental GT 650
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Royal Enfield Continental GT 650?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Royal Enfield Continental GT 650 s godinom proizvodnje 2023 inosi prosječno 897.050 RSD uz prosječnu kilometražu od 1.302 km.
- Koji je bolji? Motocikl Royal Enfield Continental GT 650 ili motocikl Yamaha XSR700?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Royal Enfield Continental GT 650?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala Royal Enfield Continental GT 650.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Royal Enfield Continental GT 650? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2019, stabilnost cijene motocikla Royal Enfield Continental GT 650 bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -22 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Royal Enfield Continental GT 650?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Royal Enfield Continental GT 650. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Royal Enfield Continental GT 650 Слике
Извор: 1000PS
























Прикажи још слика

















