BMW C 400 X 2026
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
BMW C 400 X 2026 Искуства и стручни преглед
Der Horvath
The BMW C 400 X is a premium scooter for all those who value agility, high-quality appearance and modern technology above all else in everyday life. It feels particularly at home in urban environments, scores points with its nimble riding performance, cultivated engine and safety features that are a strong argument in this class. At the same time, it offers the typical BMW standard of workmanship, design and riding experience. Anyone looking for a scooter that accompanies them through everyday life in a practical, confident and stylish manner will find a very harmonious overall package in the C 400 X.

Кључна спецификација BMW C 400 X 2026
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 80 mm |
|---|---|
| Takt | 69.6 mm |
| Snaga motora | 34 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7500 okr./min |
| Okretni moment | 35 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 5750 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.5 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Provrt za gas | 40 mm |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Centrifugalna sila |
| Prijenos | Remen |
| Vrsta prijenosa | Variomatic |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | OHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Može se ograničiti za licencu A2 | да |
| Radni obujam | 350 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|---|
| Promjer | 35 mm |
| Put | 110 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Dvostruki ovjes |
| Put | 112 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvije ispušne cijevi |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 63.6 stupanj |
| Trag | 81 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 265 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 265 mm |
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, ABS za zavoje, Elektroničko upravljanje gasom, Kontrola proklizavanja, Moderna elektronika |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 15 inč |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 14 inč |
| Dužina | 2200 mm |
| Širina | 837 mm |
| Visina | 1327 mm |
| Međuosovinski razmak | 1560 mm |
| Visina sjedala | 775 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 208 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 12.8 l |
| Maksimalna brzina | 129 km/h |
| Sukladnost licence | A2 |
| Raspon | 365 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 83 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 3.6 l / 100 km |
| Euro norma | Euro 5+ |
| Najveća dopuštena ukupna masa | 412 kg |
Oprema
| Oprema | Sustav bez ključa, LED farovi, TFT zaslon, USB utičnica, Moderna elektronika, Punjenje i napajanje, Komfor, Osvetljenje |
|---|
Најновији чланци 1000PS о BMW C 400 X
Цена BMW C 400 X
BMW C 400 X Историја
BMW C 400 X 2025

34 KS
350 ccm
208 kg
1.047.710 RSDавг. тржишна цена
BMW C 400 X 2024

34 KS
350 ccm
206 kg
989.312 RSDавг. тржишна цена
BMW C 400 X 2023

34 KS
350 ccm
195 kg
886.789 RSDавг. тржишна цена
BMW C 400 X 2022

34 KS
350 ccm
206 kg
839.215 RSDавг. тржишна цена
BMW C 400 X 2021

34 KS
350 ccm
206 kg
757.862 RSDавг. тржишна цена
BMW C 400 X 2020

34 KS
350 ccm
204 kg
770.351 RSDавг. тржишна цена
BMW C 400 X 2019

34 KS
350 ccm
204 kg
666.995 RSDавг. тржишна цена
BMW C 400 X 2018

34 KS
350 ccm
204 kg
ФАК гуме BMW C 400 X
Алтернативе за BMW C 400 X
ФАК BMW C 400 X
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla BMW C 400 X?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla BMW C 400 X s godinom proizvodnje 2024 inosi prosječno 798.410 RSD uz prosječnu kilometražu od 2.731 km.
- Koji je bolji? Motocikl BMW C 400 X ili motocikl Suzuki Burgman 400?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla BMW C 400 X?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala BMW C 400 X.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla BMW C 400 X? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2020, stabilnost cijene motocikla BMW C 400 X bila je normalna u usporedbi s drugim Scooter motociklima. Trend cijena bio je -3 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl BMW C 400 X?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom BMW C 400 X. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
BMW C 400 X Слике
Извор: 1000PS




























