Indian Scout Bobber 1131 2018
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Indian Scout Bobber 1131 2018 Искуства и стручни преглед
Der Horvath
The Indian Scout Bobber is a motorbike that impresses with its powerful appearance and modern virtues. While the looks divide opinions, the Indian seduces the entire test crew of the 2018 bobber comparison with its powerful V2 power unit. Thanks to its low seat height and good-natured handling, it can be described as beginner-friendly, even though it weighs 255 kilograms fully tanked. Only the limited lean angle clearance puts the brakes on riding pleasure, but even dragging footpegs can provide intense moments of happiness.

Кључна спецификација Indian Scout Bobber 1131 2018
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | V |
|---|---|
| Provrt | 99 mm |
| Takt | 73 mm |
| Snaga motora | 94 KS |
| Okretni moment | 98 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 5900 okr./min |
| Prijenos | Lanac |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Radni obujam | 1133 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Dvostruki ovjes |
| Materijal | Čelik |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 130 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 16 inč |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 80 % |
| Promjer stražnje gume | 16 inč |
| Dužina | 2311 mm |
| Širina | 880 mm |
| Visina | 1207 mm |
| Međuosovinski razmak | 1562 mm |
| Visina sjedala | 643 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 247 kg |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 257 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 125 l |
Цена Indian Scout Bobber 1131
Indian Scout Bobber 1131 Историја
Indian Scout Bobber 1131 2024

100 KS
1133 ccm
252 kg
Indian Scout Bobber 1131 2023

100 KS
1133 ccm
252 kg
2.227.440 RSDавг. тржишна цена
Indian Scout Bobber 1131 2022

100 KS
1133 ccm
252 kg
2.441.763 RSDавг. тржишна цена
Indian Scout Bobber 1131 2021

100 KS
1133 ccm
252 kg
2.120.516 RSDавг. тржишна цена
Indian Scout Bobber 1131 2020

100 KS
1133 ccm
252 kg
1.985.999 RSDавг. тржишна цена
Indian Scout Bobber 1131 2019

94 KS
1133 ccm
247 kg
1.722.793 RSDавг. тржишна цена
Indian Scout Bobber 1131 2018

94 KS
1133 ccm
247 kg
2.060.929 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Indian Scout Bobber 1131
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Tourer and cruiser
High mileage and cool looks are very important, wet grip is just as welcome. The focus is on touring suitability and less on sportiness.
Алтернативе за Indian Scout Bobber 1131
ФАК Indian Scout Bobber 1131
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Indian Scout Bobber 1131?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Indian Scout Bobber 1131 s godinom proizvodnje 2022 inosi prosječno 2.106.430 RSD uz prosječnu kilometražu od 1.924 km.
- Koji je bolji? Motocikl Indian Scout Bobber 1131 ili motocikl Harley-Davidson Sportster XL 1200X Forty-Eight?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Indian Scout Bobber 1131?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Indian Scout Bobber 1131.
- Koliko je popularan motocikl Indian Scout Bobber 1131?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Indian Scout Bobber 1131. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Indian Scout Bobber 1131 Слике
Извор: 1000PS











































