United Motors UM Renegade Commando Classic 125 2018
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација United Motors UM Renegade Commando Classic 125 2018
Motor i pogonski sustav
| Snaga motora | 13 KS |
|---|---|
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 5 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 125 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Dvostruki ovjes |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 280 mm |
| Klip | Dva klipa |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Bubanj |
|---|
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | Kombinirani kočni sustav |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 110 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 16 inč |
| Širina stražnje gume | 140 mm |
| Visina stražnje gume | 90 % |
| Promjer stražnje gume | 15 inč |
| Dužina | 2290 mm |
| Širina | 800 mm |
| Visina sjedala | 770 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 153 kg |
| Sukladnost licence | A1 |
Цена United Motors UM Renegade Commando Classic 125
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
United Motors UM Renegade Commando Classic 125 Историја
United Motors UM undefined 2024

13 KS
125 ccm
153 kg
367.513 RSDавг. тржишна цена
United Motors UM undefined 2023

13 KS
125 ccm
153 kg
367.870 RSDавг. тржишна цена
United Motors UM undefined 2022

13 KS
125 ccm
153 kg
United Motors UM undefined 2021

13 KS
125 ccm
153 kg
319.463 RSDавг. тржишна цена
United Motors UM undefined 2018

13 KS
125 ccm
153 kg
305.666 RSDавг. тржишна цена
United Motors UM undefined 2017

13 KS
125 ccm
153 kg
ФАК гуме United Motors UM Renegade Commando Classic 125
ФАК United Motors UM Renegade Commando Classic 125
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla United Motors UM Renegade Commando Classic 125?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla United Motors UM Renegade Commando Classic 125 s godinom proizvodnje 2023 inosi prosječno 370.590 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl United Motors UM Renegade Commando Classic 125 ili motocikl United Motors UM Renegade Commando 125?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla United Motors UM Renegade Commando Classic 125?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala United Motors UM Renegade Commando Classic 125.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla United Motors UM Renegade Commando Classic 125? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2021, stabilnost cijene motocikla United Motors UM Renegade Commando Classic 125 bila je normalna u usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima. Trend cijena bio je -1 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl United Motors UM Renegade Commando Classic 125?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom United Motors UM Renegade Commando Classic 125.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
United Motors UM Renegade Commando Classic 125 Слике
Извор: 1000PS

















