KTM 250 EXC TPI Sixdays 2018
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација KTM 250 EXC TPI Sixdays 2018
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 66.4 mm |
|---|---|
| Takt | 72 mm |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Provrt za gas | 39 mm |
| Pokretač | Električni sustav, Udar |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Kokusan |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Dvotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 249 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
| Promjer | 48 mm |
| Put | 300 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Nosač amortizera | izravno |
| Robna marka | WP |
| Put | 310 mm |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Središnja ispušna cijev |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 63.5 stupanj |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 260 mm |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 220 mm |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 80 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 100 % |
| Promjer prednje gume | 21 inč |
| Širina stražnje gume | 140 mm |
| Visina stražnje gume | 80 % |
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Međuosovinski razmak | 1482 mm |
| Visina sjedala | 960 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 103 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 9 l |
Цена KTM 250 EXC TPI Sixdays
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
KTM 250 EXC TPI Sixdays Историја
KTM 250 EXC TPI Sixdays 2022

249 ccm
103 kg
888.454 RSDавг. тржишна цена
KTM 250 EXC TPI Sixdays 2021

249 ccm
103 kg
915.810 RSDавг. тржишна цена
KTM 250 EXC TPI Sixdays 2020

249 ccm
103 kg
908.436 RSDавг. тржишна цена
KTM 250 EXC TPI Sixdays 2019

249 ccm
103 kg
778.438 RSDавг. тржишна цена
KTM 250 EXC TPI Sixdays 2018

249 ccm
103 kg
779.984 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме KTM 250 EXC TPI Sixdays
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
100% offroad
For hard enduro bikes used in hobby races or hard enduro training sessions, FIM approval is not a criterion for us.
ФАК KTM 250 EXC TPI Sixdays
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla KTM 250 EXC TPI Sixdays?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla KTM 250 EXC TPI Sixdays s godinom proizvodnje 2023 inosi prosječno 1.379.540 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl KTM 250 EXC TPI Sixdays ili motocikl KTM 350 EXC-F?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla KTM 250 EXC TPI Sixdays?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala KTM 250 EXC TPI Sixdays.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla KTM 250 EXC TPI Sixdays? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2017, stabilnost cijene motocikla KTM 250 EXC TPI Sixdays bila je dobra u usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima. Trend cijena bio je -2 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl KTM 250 EXC TPI Sixdays?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom KTM 250 EXC TPI Sixdays.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
KTM 250 EXC TPI Sixdays Слике
Извор: 1000PS





































