Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 95.3 mm |
|---|---|
| Takt | 111.1 mm |
| Okretni moment | 120 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 3300 okr./min |
| Prijenos | Remen |
| Hlađenje | Zrak |
| Pomak | 1584 ccm |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|
Stražnje kočnice
| Klip | Dva klipa |
|---|---|
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Dužina | 2400 mm |
|---|---|
| Međuosovinski razmak | 1635 mm |
| Visina sjedala | 645 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 313 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 18.9 l (nisko) |
Цена Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF Историја
Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF 2017

75 ХП
1690 цц
331 кг
2.289.128 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF 2016

79 ХП
1690 цц
331 кг
Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF 2015

79 ХП
1690 цц
331 кг
Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF 2014

79 ХП
1690 цц
331 кг
4.291.342 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF 2013

79 ХП
1690 цц
330 кг
Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF 2012

78 ХП
1690 цц
313 кг
2.316.453 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF 2010
Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF 2010
1584 цц
313 кг
1.761.041 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF 2009

1584 цц
313 кг
2.249.922 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF 2008

78 ХП
1584 цц
320 кг
1.947.802 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF 2007

63 ХП
1449 цц
320 кг
1.983.325 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF 2006

63 ХП
1449 цц
307 кг
1.739.656 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF 2005

63 ХП
1449 цц
320 кг
Алтернативе за Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF
ФАК Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF s godinom proizvodnje 2007 inosi prosječno 15.670 USD uz prosječnu kilometražu od 33.045 km.
- Koji je bolji? Motocikl Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2017, stabilnost cijene motocikla Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF bila je loša u usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima. Trend cijena bio je -16 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Harley-Davidson Softail Fat Boy FLSTF Слике
Извор: 1000PS






Прикажи још слика






















