Yamaha XMAX 300 2017
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Yamaha XMAX 300 2017 Искуства и стручни преглед
Der Horvath
Manufacturers often want to create true all-rounders with their vehicles. Yamaha has fully succeeded in this case with the X-MAX 300. The engine has enough power and a very smooth response. Both in the city and in the countryside, the X-MAX feels very safe and manageable, which results in a lot of driving fun. Thanks to the Smart-Key system, traction control and 45 litres of storage space, the scooter is a perfect companion for everyday use. Only the weak brake stops the X-MAX from being the perfect scooter.

Кључна спецификација Yamaha XMAX 300 2017
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 70 mm |
|---|---|
| Takt | 75.9 mm |
| Snaga motora | 28 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7250 okr./min |
| Okretni moment | 29 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 5750 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10.9 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Centrifugalna sila |
| Paljenje | Tranzistor |
| Vrsta prijenosa | Automatski |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | OHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 292 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes spojen u jednu komponentu |
|---|
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 267 mm |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 245 mm |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 15 inč |
| Širina stražnje gume | 140 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 14 inč |
| Dužina | 2185 mm |
| Širina | 775 mm |
| Visina | 1415 mm |
| Međuosovinski razmak | 1540 mm |
| Visina sjedala | 795 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 179 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 13 l |
| Sukladnost licence | A2 |
Најновији чланци 1000PS о Yamaha XMAX 300
Цена Yamaha XMAX 300
Yamaha XMAX 300 Историја
Yamaha XMAX 300 2025

28 KS
292 ccm
183 kg
767.139 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XMAX 300 2024

28 KS
292 ccm
180 kg
742.282 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XMAX 300 2023

28 KS
292 ccm
180 kg
651.057 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XMAX 300 2022

28 KS
292 ccm
180 kg
572.203 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XMAX 300 2021

28 KS
292 ccm
180 kg
517.849 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XMAX 300 2020

28 KS
292 ccm
179 kg
521.655 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XMAX 300 2019

28 KS
292 ccm
179 kg
481.454 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XMAX 300 2018

28 KS
292 ccm
179 kg
463.376 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XMAX 300 2017

28 KS
292 ccm
179 kg
456.478 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Yamaha XMAX 300
Алтернативе за Yamaha XMAX 300
ФАК Yamaha XMAX 300
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Yamaha XMAX 300?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Yamaha XMAX 300 s godinom proizvodnje 2025 inosi prosječno 730.920 RSD uz prosječnu kilometražu od 23 km.
- Koji je bolji? Motocikl Yamaha XMAX 300 ili motocikl BMW C 400 X?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Yamaha XMAX 300?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Yamaha XMAX 300.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Yamaha XMAX 300? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2017, stabilnost cijene motocikla Yamaha XMAX 300 bila je normalna u usporedbi s drugim Scooter motociklima. Trend cijena bio je -9 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Yamaha XMAX 300?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Yamaha XMAX 300. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Yamaha XMAX 300 Слике
Извор: 1000PS












































