Husqvarna TC 65 2021
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Husqvarna TC 65 2021
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 45 mm |
|---|---|
| Takt | 40.8 mm |
| Pokretač | Udar |
| Broj brzina | 6 |
| Takt | Dvotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Podmazivanje | Miješano |
| Radni obujam | 64.9 ccm |
Prednji ovjes
| Put | 215 mm |
|---|
Stražnji ovjes
| Put | 270 mm |
|---|
Prednje kočnice
| Promjer | 198 mm |
|---|
Stražnje kočnice
| Promjer | 160 mm |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 60 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 100 % |
| Promjer prednje gume | 14 inč |
| Širina stražnje gume | 80 mm |
| Visina stražnje gume | 100 % |
| Promjer stražnje gume | 12 inč |
| Međuosovinski razmak | 1137 mm |
| Visina sjedala | 750 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 53 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 3.7 l |
Цена Husqvarna TC 65
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Husqvarna TC 65 Историја
Husqvarna TC 65 2026

64.9 ccm
54 kg
Husqvarna TC 65 2025

64.9 ccm
53 kg
615.614 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 65 2024

64.9 ccm
53 kg
554.005 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 65 2023

64.9 ccm
53 kg
463.614 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 65 2022

64.9 ccm
53 kg
578.268 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 65 2021

64.9 ccm
53 kg
558.882 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 65 2020

64.9 ccm
53 kg
393.204 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 65 2019

64.9 ccm
53 kg
414.493 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 65 2018

64.9 ccm
53 kg
Husqvarna TC 65 2017

64.9 ccm
53 kg
ФАК гуме Husqvarna TC 65
ФАК Husqvarna TC 65
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Husqvarna TC 65?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Husqvarna TC 65 s godinom proizvodnje 2024 inosi prosječno 582.820 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Husqvarna TC 65 ili motocikl Husqvarna TC 65?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Husqvarna TC 65?
- U usporedbi s drugim Motocross motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Husqvarna TC 65.
- Koliko je popularan motocikl Husqvarna TC 65?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Husqvarna TC 65.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Husqvarna TC 65 Слике
Извор: 1000PS


















