Husqvarna TC 50 2026
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Husqvarna TC 50 2026
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 39.5 mm |
|---|---|
| Takt | 40.7 mm |
| Sustav za gorivo | Rasplinjač |
| Stupnjevi | 66 |
| Pokretač | Udar |
| Vrsta spojke | Centrifugalna sila |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Dvotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Podmazivanje | Miješano |
| Radni obujam | 49.9 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Tehnologija | Zračna vilica |
| Robna marka | WP |
| Promjer | 35 mm |
| Put | 200.6 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje, Povrat |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Nosač amortizera | izravno |
| Robna marka | WP |
| Put | 190.5 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje, Povrat |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 66 stupanj |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 160 mm |
| Aktivacija | Hidraulika |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 160 mm |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 60 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 100 % |
| Promjer prednje gume | 12 inč |
| Promjer stražnje gume | 10 inč |
| Međuosovinski razmak | 1026 mm |
| Visina sjedala | 645 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 43.5 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 2.35 l |
| Razmak od tla | 233 mm |
Цена Husqvarna TC 50
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Husqvarna TC 50 Историја
Husqvarna TC 50 2025

49.9 ccm
42 kg
499.176 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 50 2024

46.9 ccm
42 kg
477.054 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 50 2023

49 ccm
41 kg
454.337 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 50 2022

49 ccm
41 kg
471.583 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 50 2021

49 ccm
41 kg
456.953 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 50 2020

49 ccm
41 kg
340.396 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 50 2019

49 ccm
41 kg
261.303 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 50 2018

49 ccm
41 kg
285.447 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 50 2017

49 ccm
41 kg
ФАК Husqvarna TC 50
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Husqvarna TC 50?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Husqvarna TC 50 s godinom proizvodnje 2018 inosi prosječno 420.080 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Husqvarna TC 50 ili motocikl Husqvarna TC 50?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Husqvarna TC 50?
- U usporedbi s drugim Motocross motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Husqvarna TC 50.
- Koliko je popularan motocikl Husqvarna TC 50?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Husqvarna TC 50.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Husqvarna TC 50 Слике
Извор: 1000PS
















