Moto Guzzi V9 Roamer 2021
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Moto Guzzi V9 Roamer 2021
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | V |
|---|---|
| Provrt | 84 mm |
| Takt | 77 mm |
| Snaga motora | 65 KS |
| Okretni moment | 73 Nm |
| Stupanj kompresije | 10.5 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Stupnjevi | 90 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | jedna ploča |
| Paljenje | Digitalno |
| Prijenos | kardanski sklop |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 2 |
| Hlađenje | Ulje – zrak |
| Radni obujam | 853 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|---|
| Promjer | 40 mm |
| Put | 130 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Dvostruki ovjes |
| Put | 99 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
| Materijal | Čelik |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 63.4 stupanj |
| Trag | 125.1 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 320 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 260 mm |
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Robna marka | Brembo |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Kontrola proklizavanja |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 100 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 19 inč |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 80 % |
| Promjer stražnje gume | 16 inč |
| Dužina | 2240 mm |
| Širina | 865 mm |
| Visina | 1165 mm |
| Međuosovinski razmak | 1465 mm |
| Visina sjedala | 818 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 199 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 15 l |
| Sukladnost licence | A |
Цена Moto Guzzi V9 Roamer
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Moto Guzzi V9 Roamer Историја
Moto Guzzi V9 Roamer 2025

65 KS
853 ccm
223 kg
Moto Guzzi V9 Roamer 2024

65 KS
853 ccm
223 kg
Moto Guzzi V9 Roamer 2023

65 KS
853 ccm
223 kg
Moto Guzzi V9 Roamer 2022

65 KS
853 ccm
223 kg
Moto Guzzi V9 Roamer 2021

65 KS
853 ccm
199 kg
Moto Guzzi V9 Roamer 2020

55 KS
853 ccm
199 kg
Moto Guzzi V9 Roamer 2019

55 KS
853 ccm
200 kg
776.416 RSDавг. тржишна цена
Moto Guzzi V9 Roamer 2018

55 KS
853 ccm
200 kg
Moto Guzzi V9 Roamer 2017

55 KS
853 ccm
200 kg
809.956 RSDавг. тржишна цена
Moto Guzzi V9 Roamer 2016

55 KS
853 ccm
200 kg
596.347 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Moto Guzzi V9 Roamer
ФАК Moto Guzzi V9 Roamer
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Moto Guzzi V9 Roamer?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Moto Guzzi V9 Roamer s godinom proizvodnje 2016 inosi prosječno 703.750 RSD uz prosječnu kilometražu od 17.831 km.
- Koji je bolji? Motocikl Moto Guzzi V9 Roamer ili motocikl Moto Guzzi V9 Bobber?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Moto Guzzi V9 Roamer?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Moto Guzzi V9 Roamer.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Moto Guzzi V9 Roamer? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2020, stabilnost cijene motocikla Moto Guzzi V9 Roamer bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -4 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Moto Guzzi V9 Roamer?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Moto Guzzi V9 Roamer. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Moto Guzzi V9 Roamer Слике
Извор: 1000PS


Прикажи још слика
















