Husqvarna 701 Enduro 2018
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Husqvarna 701 Enduro 2018
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 102 mm |
|---|---|
| Takt | 84.5 mm |
| Snaga motora | 74 KS |
| Stupanj kompresije | 12.6 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Zaštita od blokiranja stražnjeg kotača |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventili | Poluga ventila, OHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 690 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
| Put | 275 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Nosač amortizera | Polužje |
| Robna marka | WP |
| Put | 275 mm |
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 300 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Tehnologija | radijalno |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 240 mm |
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Robna marka | Brembo |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 21 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Međuosovinski razmak | 1504 mm |
| Visina sjedala | 910 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 145 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 13 l |
| Sukladnost licence | A |
Најновији чланци 1000PS о Husqvarna 701 Enduro
Цена Husqvarna 701 Enduro
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Husqvarna 701 Enduro Историја
Husqvarna 701 Enduro 2026

79 KS
692.7 ccm
152 kg
1.656.069 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna 701 Enduro 2024

74 KS
692.7 ccm
147 kg
1.374.904 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna 701 Enduro 2023

74 KS
692.7 ccm
147 kg
1.183.654 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna 701 Enduro 2022

74 KS
692.7 ccm
147 kg
1.218.622 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna 701 Enduro 2020

74 KS
692.7 ccm
146 kg
1.012.624 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna 701 Enduro 2019

74 KS
690 ccm
145 kg
1.560.445 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna 701 Enduro 2018
Husqvarna 701 Enduro 2018
74 KS
690 ccm
145 kg
971.710 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna 701 Enduro 2017

74 KS
690 ccm
145 kg
936.624 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna 701 Enduro 2016

67 KS
690 ccm
145 kg
1.537.133 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за Husqvarna 701 Enduro
ФАК Husqvarna 701 Enduro
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Husqvarna 701 Enduro?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Husqvarna 701 Enduro s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 1.424.690 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Husqvarna 701 Enduro ili motocikl Husqvarna 701 Supermoto?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Husqvarna 701 Enduro?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Husqvarna 701 Enduro.
- Koliko je popularan motocikl Husqvarna 701 Enduro?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Husqvarna 701 Enduro. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Husqvarna 701 Enduro Слике
Извор: 1000PS
Прикажи још слика






















