Suzuki Address 110 2015
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Suzuki Address 110 2015 Искуства и стручни преглед
vauli
City runabout is probably the most appropriate description for the Address 110 - with 97 kilos ready to ride and such compact dimensions, it is more manoeuvrable than almost any other scooter in the 125cc class. The performance is therefore perfectly acceptable up to around 70 km/h, and only above that does the small engine become sluggish. The chassis tuning is surprisingly good, you don't feel uncomfortable even at higher speeds. And the small Address 110 can even carry a full-face helmet under the seat - something even some other, larger scooters have problems with. Only the design won't win any prizes, but it's not necessary for a practical city runabout that might suffer minor injuries from time to time.

Кључна спецификација Suzuki Address 110 2015
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 51 mm |
|---|---|
| Takt | 55.2 mm |
| Stupanj kompresije | 9.4 |
| Pokretač | Udar |
| Prijenos | Remen |
| Vrsta prijenosa | Variomatic |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | Zrak |
| Radni obujam | 113 ccm |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Bubanj |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 80 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 14 inč |
| Širina stražnje gume | 90 mm |
| Visina stražnje gume | 90 % |
| Promjer stražnje gume | 14 inč |
| Dužina | 1845 mm |
| Širina | 665 mm |
| Visina | 1095 mm |
| Međuosovinski razmak | 1260 mm |
| Visina sjedala | 755 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 97 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 5.2 l |
Цена Suzuki Address 110
Suzuki Address 110 Историја
Suzuki Address 110 2022

9 KS
113 ccm
100 kg
Suzuki Address 110 2021

9 KS
113 ccm
97 kg
267.964 RSDавг. тржишна цена
Suzuki Address 110 2020

9 KS
113 ccm
100 kg
Suzuki Address 110 2019

9 KS
113 ccm
100 kg
Suzuki Address 110 2018

113 ccm
97 kg
227.882 RSDавг. тржишна цена
Suzuki Address 110 2017

113 ccm
97 kg
Suzuki Address 110 2016

113 ccm
97 kg
238.348 RSDавг. тржишна цена
Suzuki Address 110 2015

113 ccm
97 kg
ФАК гуме Suzuki Address 110
Алтернативе за Suzuki Address 110
ФАК Suzuki Address 110
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Suzuki Address 110?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Suzuki Address 110 s godinom proizvodnje 2016 inosi prosječno 225.060 RSD uz prosječnu kilometražu od 212 km.
- Koji je bolji? Motocikl Suzuki Address 110 ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Suzuki Address 110?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Suzuki Address 110.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Suzuki Address 110? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2015, stabilnost cijene motocikla Suzuki Address 110 bila je dobra u usporedbi s drugim Scooter motociklima. Trend cijena bio je -9 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Suzuki Address 110?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Suzuki Address 110. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Suzuki Address 110 Слике
Извор: 1000PS



























