Triumph Tiger 800 XRT
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Triumph Tiger 800 XRT 2019 Искуства и стручни преглед
vauli
The Tiger 800 XRt is not only the slightly more road-oriented top model in the Tiger 800 range, it is also the best-selling model - and that could well remain the case with the new model. With a 19-inch front wheel and off-road mode, off-road excursions are no problem, while road riding and long journeys are sweetened with an incredible amount of luxury. In addition to cautious visual retouching, there is now a very easy height-adjustable windshield and 5 riding modes. Full LED lighting and a backlit control unit. Cleverly, the top models XRt and XCa are given the full LED lighting, the backlit control unit as well as heated grips and seats exclusively along the way.

Кључна спецификација Triumph Tiger 800 XRT 2019
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 74 mm |
| Takt | 61.9 mm |
| Snaga motora | 95 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9500 okr./min |
| Okretni moment | 79 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8050 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.3 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 3 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 799 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Showa |
| Promjer | 43 mm |
| Put | 180 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Povrat |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Robna marka | Showa |
| Put | 170 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 66.2 stupanj |
| Trag | 86.6 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 305 mm |
| Klip | Dva klipa |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 255 mm |
| Klip | Jedan klip |
| Robna marka | Nissin |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Načini vožnje, Kontrola proklizavanja |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 100 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 19 inč |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2215 mm |
| Širina | 865 mm |
| Visina | 1350 mm |
| Međuosovinski razmak | 1530 mm |
| Visina sjedala | 810 mm |
| Visina sjedala do | 830 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 202 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 19 l |
| Sukladnost licence | A |
Цена Triumph Tiger 800 XRT
Triumph Tiger 800 XRT Историја
Triumph Tiger 800 XRT 2018

95 KS
799 ccm
202 kg
1.120.261 RSDавг. тржишна цена
Triumph Tiger 800 XRT 2017

95 KS
799 ccm
216 kg
1.034.151 RSDавг. тржишна цена
Triumph Tiger 800 XRT 2015

95 KS
799 ccm
216 kg
1.086.364 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Triumph Tiger 800 XRT
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Touring enduro road
Travel enduro tires with a clear road focus that can also cope with short detours on gravel roads.
Touring enduro 50 / 50
Tires that are designed for mixed on-road and off-road use.
Touring enduro 80 road / 20 off-road
Real touring enduro tires which are also fun for occasional detours on gravel passes.
ФАК Triumph Tiger 800 XRT
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Triumph Tiger 800 XRT?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Triumph Tiger 800 XRT s godinom proizvodnje 2016 inosi prosječno 961.600 RSD uz prosječnu kilometražu od 31.523 km.
- Koji je bolji? Motocikl Triumph Tiger 800 XRT ili motocikl Triumph Tiger 900 GT Pro?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Triumph Tiger 800 XRT?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Triumph Tiger 800 XRT.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Triumph Tiger 800 XRT? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2015, stabilnost cijene motocikla Triumph Tiger 800 XRT bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima. Trend cijena bio je -9 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Triumph Tiger 800 XRT?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Triumph Tiger 800 XRT. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Triumph Tiger 800 XRT Слике
Извор: 1000PS













































