Sym Fiddle III 125 2018
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Sym Fiddle III 125 2018
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 57 mm |
|---|---|
| Takt | 48.8 mm |
| Snaga motora | 9.9 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8500 okr./min |
| Pokretač | Električni sustav, Udar |
| Vrsta spojke | Centrifugalna sila |
| Prijenos | Remen |
| Vrsta prijenosa | Variomatic |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | Zrak |
| Radni obujam | 124.5 ccm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Jednostruki stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Bubanj |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 110 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 12 inč |
| Širina stražnje gume | 120 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 12 inč |
| Dužina | 1870 mm |
| Širina | 698 mm |
| Visina | 1130 mm |
| Međuosovinski razmak | 1325 mm |
| Visina sjedala | 820 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 117 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 6.5 l |
| Sukladnost licence | A1 |
Цена Sym Fiddle III 125
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Sym Fiddle III 125 Историја
Sym Fiddle III 125 2022

10.2 KS
124.6 ccm
117 kg
Sym Fiddle III 125 2021

10.2 KS
124.6 ccm
117 kg
231.569 RSDавг. тржишна цена
Sym Fiddle III 125 2020

9.9 KS
124.5 ccm
117 kg
263.801 RSDавг. тржишна цена
Sym Fiddle III 125 2019

9.9 KS
124.5 ccm
117 kg
162.229 RSDавг. тржишна цена
Sym Fiddle III 125 2018

9.9 KS
124.5 ccm
117 kg
Sym Fiddle III 125 2017

9.9 KS
124.5 ccm
117 kg
205.522 RSDавг. тржишна цена
Sym Fiddle III 125 2016

9.9 KS
124.5 ccm
117 kg
141.534 RSDавг. тржишна цена
Sym Fiddle III 125 2015

9.9 KS
124.5 ccm
117 kg
ФАК гуме Sym Fiddle III 125
ФАК Sym Fiddle III 125
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Sym Fiddle III 125?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Sym Fiddle III 125 s godinom proizvodnje 2023 inosi prosječno 281.480 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Sym Fiddle III 125 ili motocikl Lambretta V125 Special?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Sym Fiddle III 125?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Sym Fiddle III 125.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Sym Fiddle III 125? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2016, stabilnost cijene motocikla Sym Fiddle III 125 bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Scooter motociklima. Trend cijena bio je +9 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Sym Fiddle III 125?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Sym Fiddle III 125.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Sym Fiddle III 125 Слике
Извор: 1000PS


























