Sym Fiddle III 50 2016
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Sym Fiddle III 50 2016
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 37 mm |
|---|---|
| Takt | 46 mm |
| Snaga motora | 3.5 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7500 okr./min |
| Pokretač | Električni sustav, Udar |
| Vrsta spojke | Centrifugalna sila |
| Prijenos | Remen |
| Vrsta prijenosa | Variomatic |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | Zrak |
| Radni obujam | 49.5 ccm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Jednostruki stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Bubanj |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 110 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 12 inč |
| Širina stražnje gume | 120 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 12 inč |
| Dužina | 1890 mm |
| Širina | 695 mm |
| Visina | 1135 mm |
| Međuosovinski razmak | 1325 mm |
| Visina sjedala | 820 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 107 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 6.5 l |
| Maksimalna brzina | 45 km/h |
| Sukladnost licence | AM |
Цена Sym Fiddle III 50
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Sym Fiddle III 50 Историја
Sym Fiddle III 50 2022

3.5 KS
49.5 ccm
107 kg
Sym Fiddle III 50 2021

3.5 KS
49.5 ccm
107 kg
Sym Fiddle III 50 2020

3.5 KS
49.5 ccm
107 kg
172.696 RSDавг. тржишна цена
Sym Fiddle III 50 2019

3.5 KS
49.5 ccm
107 kg
165.916 RSDавг. тржишна цена
Sym Fiddle III 50 2018

3.5 KS
49.5 ccm
107 kg
139.393 RSDавг. тржишна цена
Sym Fiddle III 50 2017

3.5 KS
49.5 ccm
107 kg
144.864 RSDавг. тржишна цена
Sym Fiddle III 50 2016

3.5 KS
49.5 ccm
107 kg
121.553 RSDавг. тржишна цена
Sym Fiddle III 50 2015

3.5 KS
49.5 ccm
107 kg
ФАК гуме Sym Fiddle III 50
ФАК Sym Fiddle III 50
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Sym Fiddle III 50?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Sym Fiddle III 50 s godinom proizvodnje 2023 inosi prosječno 245.800 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Sym Fiddle III 50 ili motocikl Sym Fiddle III 50?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Sym Fiddle III 50?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala Sym Fiddle III 50.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Sym Fiddle III 50? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2019, stabilnost cijene motocikla Sym Fiddle III 50 bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Scooter motociklima. Trend cijena bio je -28 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Sym Fiddle III 50?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Sym Fiddle III 50.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Sym Fiddle III 50 Слике
Извор: 1000PS












