Honda RC 213 V-S 2019
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Honda RC 213 V-S 2019
Motor i pogonski sustav
| Snaga motora | 230 KS |
|---|---|
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Pokretanje | Digitalno, Tranzistor |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 4 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 1000 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Öhlins |
Stražnji ovjes
| Robna marka | Öhlins |
|---|
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvije ispušne cijevi |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Tehnologija | radijalno, Jednodijelno |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Dužina | 2052 mm |
|---|---|
| Širina | 645 mm |
| Visina | 1110 mm |
| Međuosovinski razmak | 1435 mm |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 21 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Honda RC 213 V-S Историја
Honda RC 213 V-S 2020

230 ХП
1000 цц
Honda RC 213 V-S 2019

230 ХП
1000 цц
Honda RC 213 V-S 2018

230 ХП
1000 цц
Honda RC 213 V-S 2017

230 ХП
1000 цц
Honda RC 213 V-S 2016

230 ХП
1000 цц
Honda RC 213 V-S 2015

230 ХП
1000 цц
Алтернативе за Honda RC 213 V-S
ФАК Honda RC 213 V-S
- Koji je bolji? Motocikl Honda RC 213 V-S ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Honda RC 213 V-S?
- U usporedbi s drugim Supersport motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Honda RC 213 V-S.
- Koliko je popularan motocikl Honda RC 213 V-S?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Honda RC 213 V-S.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Honda RC 213 V-S Слике
Извор: 1000PS
























Прикажи још слика





























