Honda CB650F
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Honda CB650F 2017 Искуства и стручни преглед
Der Horvath
In its latest stage of development, the 2017 Honda CB 650 F is exactly the four-cylinder naked bike we wanted from Honda. Crisp engine tuning and a shorter gear ratio ensure a quick sprint to 100 km/h, including a screaming four-cylinder sound. The chassis tuning is also very sporty, which makes you feel comfortable on the Honda right away. With LED lighting technology, Honda proves that the CB 650 F is in step with the times, only the display deserves a makeover.

Кључна спецификација Honda CB650F 2018
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 67 mm |
| Takt | 46 mm |
| Snaga motora | 91 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 11000 okr./min |
| Okretni moment | 63 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.4 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Digitalno, Tranzistor |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 4 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 649 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Showa |
| Promjer | 41 mm |
| Put | 120 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Prilagodba | Predopterećenje |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 320 mm |
| Klip | Dva klipa |
| Tehnologija | Val |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 240 mm |
| Klip | Jedan klip |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 180 mm |
| Visina stražnje gume | 55 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2110 mm |
| Širina | 775 mm |
| Visina | 1120 mm |
| Međuosovinski razmak | 1450 mm |
| Visina sjedala | 810 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 200 kg |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 208 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 17.3 l |
| Sukladnost licence | A |
Oprema
| Oprema | LED farovi |
|---|
Цена Honda CB650F
Honda CB650F Историја
Honda CB650F 2017

91 KS
649 ccm
200 kg
681.148 RSDавг. тржишна цена
Honda CB650F 2016

87 KS
649 ccm
200 kg
732.172 RSDавг. тржишна цена
Honda CB650F 2015

87 KS
649 ccm
200 kg
637.261 RSDавг. тржишна цена
Honda CB650F 2014

87 KS
649 ccm
200 kg
614.901 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Honda CB650F
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive sporty all-rounder
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Hypersport tires with trackday suitability
Sporty tires for the road that also work well on a track day. Some compromises in the rain on the road or in the heat on the track.
Road sport tires
All-round tire for sporty road riders. Super sports bikes, naked bikes, sports tourers. Also occasional trips to the race track. However, mileage plays a role, as does a short warm-up time and performance in bad weather.
Алтернативе за Honda CB650F
ФАК Honda CB650F
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Honda CB650F?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Honda CB650F s godinom proizvodnje 2015 inosi prosječno 727.880 RSD uz prosječnu kilometražu od 25.929 km.
- Koji je bolji? Motocikl Honda CB650F ili motocikl Yamaha MT-07?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Honda CB650F?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Honda CB650F.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Honda CB650F? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2014, stabilnost cijene motocikla Honda CB650F bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je +1 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Honda CB650F?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Honda CB650F. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Honda CB650F Слике
Извор: 1000PS
















































