Husqvarna TC 125 2023
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Husqvarna TC 125 2023
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 54 mm |
|---|---|
| Takt | 54.5 mm |
| Snaga motora | 40 KS |
| Sustav za gorivo | Rasplinjač |
| Pokretač | Udar |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Dvotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Podmazivanje | Miješano |
| Radni obujam | 124.8 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
| Promjer | 48 mm |
| Put | 305 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Nosač amortizera | Polužje |
| Robna marka | WP |
| Put | 293 mm |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga, Središnja ispušna cijev |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 63.9 stupanj |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 260 mm |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 220 mm |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 80 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 100 % |
| Promjer prednje gume | 21 inč |
| Širina stražnje gume | 100 mm |
| Visina stražnje gume | 90 % |
| Promjer stražnje gume | 19 inč |
| Visina sjedala | 939 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 92.5 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 7.2 l |
Цена Husqvarna TC 125
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Husqvarna TC 125 Историја
Husqvarna TC 125 2026

124.8 ccm
92 kg
1.127.397 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 125 2025

40 KS
124.8 ccm
92 kg
1.018.333 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 125 2024

40 KS
124.8 ccm
92 kg
899.872 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 125 2023

40 KS
124.8 ccm
92 kg
775.346 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 125 2022

40 KS
124.8 ccm
87 kg
784.861 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 125 2021

124.8 ccm
87 kg
674.607 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 125 2020

124.8 ccm
87 kg
740.022 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 125 2019

124.8 ccm
87 kg
651.771 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 125 2018

124.8 ccm
87 kg
546.275 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 125 2017

124.8 ccm
92 kg
489.780 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 125 2016

124.8 ccm
92 kg
Husqvarna TC 125 2015

124.8 ccm
92 kg
Husqvarna TC 125 2014

124.8 ccm
92 kg
ФАК гуме Husqvarna TC 125
ФАК Husqvarna TC 125
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Husqvarna TC 125?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Husqvarna TC 125 s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 1.047.890 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Husqvarna TC 125 ili motocikl Husqvarna TC 125?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Husqvarna TC 125?
- U usporedbi s drugim Motocross motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Husqvarna TC 125.
- Koliko je popularan motocikl Husqvarna TC 125?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Husqvarna TC 125.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Husqvarna TC 125 Слике
Извор: 1000PS







Прикажи још слика
















