Husqvarna FC 250 2014
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Husqvarna FC 250 2014
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 78 mm |
|---|---|
| Takt | 52.3 mm |
| Stupanj kompresije | 13.9 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Broj brzina | 5 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 249.9 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
Stražnji ovjes
| Nosač amortizera | Polužje |
|---|---|
| Robna marka | WP |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Središnja ispušna cijev |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 80 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 100 % |
| Promjer prednje gume | 21 inč |
| Širina stražnje gume | 100 mm |
| Visina stražnje gume | 90 % |
| Promjer stražnje gume | 19 inč |
| Međuosovinski razmak | 1495 mm |
| Visina sjedala | 992 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 104.1 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 7.5 l |
Цена Husqvarna FC 250
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Husqvarna FC 250 Историја
Husqvarna FC 250 2026

249.9 ccm
101 kg
1.247.642 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FC 250 2025

249.9 ccm
101 kg
1.166.290 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FC 250 2024

46 KS
249.9 ccm
1.055.203 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FC 250 2023

46 KS
249.9 ccm
963.384 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FC 250 2022

46 KS
249.9 ccm
694.588 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FC 250 2021

98 kg
658.432 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FC 250 2020

98 kg
550.437 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FC 250 2019

98 kg
603.483 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FC 250 2018

98 kg
563.877 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FC 250 2017

249.9 ccm
104 kg
546.869 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FC 250 2016

249.9 ccm
104 kg
470.988 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FC 250 2015

249.9 ccm
104 kg
Husqvarna FC 250 2014

249.9 ccm
104 kg
ФАК гуме Husqvarna FC 250
Алтернативе за Husqvarna FC 250
ФАК Husqvarna FC 250
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Husqvarna FC 250?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Husqvarna FC 250 s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 1.260.610 RSD uz prosječnu kilometražu od 1 km.
- Koji je bolji? Motocikl Husqvarna FC 250 ili motocikl KTM 250 SX-F?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Husqvarna FC 250?
- U usporedbi s drugim Motocross motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Husqvarna FC 250.
- Koliko je popularan motocikl Husqvarna FC 250?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Husqvarna FC 250. Izvješća o testiranju ovog modela rijetko se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Husqvarna FC 250 Слике
Извор: 1000PS










Прикажи још слика

















