Husqvarna TE 300 2015
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Husqvarna TE 300 2015 Искуства и стручни преглед
nastynils
The racing machine for two-stroke enthusiasts. Perfectly tuned and fast as an arrow. A bestseller in the Husvqarna range! And rightly so! In the test, we also tried it in combination with a Rekluse clutch. But the overall package seemed a little too nervous. The TE300 is best enjoyed with a conventional clutch.

Кључна спецификација Husqvarna TE 300 2015
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 72 mm |
|---|---|
| Takt | 72 mm |
| Pokretač | Električni sustav, Udar |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Kokusan |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Dvotaktni |
| Radni obujam | 293.2 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
Stražnji ovjes
| Nosač amortizera | Polužje |
|---|---|
| Robna marka | WP |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Središnja ispušna cijev |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 90 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 21 inč |
| Širina stražnje gume | 140 mm |
| Visina stražnje gume | 80 % |
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Međuosovinski razmak | 1482 mm |
| Visina sjedala | 960 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 104.6 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 11 l |
Цена Husqvarna TE 300
Husqvarna TE 300 Историја
Husqvarna TE 300 2026

293.2 ccm
1.407.374 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TE 300 2025

293.2 ccm
107 kg
1.343.743 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TE 300 2024

293.2 ccm
106 kg
1.276.187 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TE 300 2018

293.2 ccm
102 kg
Husqvarna TE 300 2017

293.2 ccm
102 kg
Husqvarna TE 300 2016

293.2 ccm
104 kg
684.835 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TE 300 2015

293.2 ccm
104 kg
649.154 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TE 300 2014

293.2 ccm
104 kg
585.761 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Husqvarna TE 300
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
100% offroad
For hard enduro bikes used in hobby races or hard enduro training sessions, FIM approval is not a criterion for us.
Алтернативе за Husqvarna TE 300
ФАК Husqvarna TE 300
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Husqvarna TE 300?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Husqvarna TE 300 s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 1.337.420 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Husqvarna TE 300 ili motocikl Husqvarna TE 250?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Husqvarna TE 300?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Husqvarna TE 300.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Husqvarna TE 300? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2018, stabilnost cijene motocikla Husqvarna TE 300 bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima. Trend cijena bio je +7 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Husqvarna TE 300?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Husqvarna TE 300. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Husqvarna TE 300 Слике
Извор: 1000PS







































