Husqvarna FE 350 2019
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Husqvarna FE 350 2019 Искуства и стручни преглед
Arlo
The motorbike for the special stage. The successful hybrid with 250 handling characteristics and the 450 engine characteristics.

Кључна спецификација Husqvarna FE 350 2019
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 88 mm |
|---|---|
| Takt | 57.5 mm |
| Pokretač | Električni sustav |
| Broj brzina | 6 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 349.7 ccm |
Prednji ovjes
| Put | 300 mm |
|---|
Stražnji ovjes
| Put | 330 mm |
|---|
Prednje kočnice
| Promjer | 260 mm |
|---|
Stražnje kočnice
| Promjer | 220 mm |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 90 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 21 inč |
| Širina stražnje gume | 140 mm |
| Visina stražnje gume | 80 % |
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Međuosovinski razmak | 1495 mm |
| Visina sjedala | 970 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 106.8 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 8.5 l |
Цена Husqvarna FE 350
Husqvarna FE 350 Историја
Husqvarna FE 350 2026

349.7 ccm
109 kg
1.419.386 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FE 350 2025

349.7 ccm
109 kg
1.350.403 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FE 350 2024

349.7 ccm
109 kg
1.178.897 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FE 350 2023

349.7 ccm
106 kg
948.636 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FE 350 2022

349.7 ccm
106 kg
902.727 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FE 350 2021

349.7 ccm
106 kg
886.195 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FE 350 2020

349.7 ccm
106 kg
837.431 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FE 350 2019

349.7 ccm
106 kg
803.296 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FE 350 2018

349.7 ccm
106 kg
832.079 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FE 350 2017

349.7 ccm
106 kg
724.917 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FE 350 2016

349.7 ccm
109 kg
796.873 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FE 350 2015

349.7 ccm
109 kg
672.704 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FE 350 2014

349.7 ccm
109 kg
ФАК гуме Husqvarna FE 350
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
100% offroad
For hard enduro bikes used in hobby races or hard enduro training sessions, FIM approval is not a criterion for us.
Алтернативе за Husqvarna FE 350
ФАК Husqvarna FE 350
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Husqvarna FE 350?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Husqvarna FE 350 s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 1.360.960 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Husqvarna FE 350 ili motocikl KTM 350 EXC-F?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Husqvarna FE 350?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Husqvarna FE 350.
- Koliko je popularan motocikl Husqvarna FE 350?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Husqvarna FE 350. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Husqvarna FE 350 Слике
Извор: 1000PS
































