Husqvarna FE 250 2022
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Husqvarna FE 250 2022
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 78 mm |
|---|---|
| Takt | 52.3 mm |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 249.9 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
| Promjer | 38 mm |
| Put | 300 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Nosač amortizera | Polužje |
| Robna marka | WP |
| Put | 300 mm |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga, Središnja ispušna cijev |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 63.5 stupanj |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 260 mm |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 220 mm |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 90 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 21 inč |
| Širina stražnje gume | 140 mm |
| Visina stražnje gume | 90 % |
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Međuosovinski razmak | 1495 mm |
| Visina sjedala | 950 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 106 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 9 l |
Цена Husqvarna FE 250
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Husqvarna FE 250 Историја
Husqvarna FE 250 2026

249.9 ccm
108 kg
Husqvarna FE 250 2025

249.9 ccm
108 kg
Husqvarna FE 250 2024

249.9 ccm
108 kg
1.192.694 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FE 250 2023

249.9 ccm
106 kg
1.120.023 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FE 250 2022

249.9 ccm
106 kg
1.008.818 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FE 250 2021

249.9 ccm
105 kg
860.861 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FE 250 2020

249.9 ccm
105 kg
749.299 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FE 250 2019

249.9 ccm
105 kg
758.814 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FE 250 2018

249.9 ccm
105 kg
761.074 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FE 250 2017

249.91 ccm
105 kg
Husqvarna FE 250 2016

249.91 ccm
107 kg
593.254 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FE 250 2015

249.91 ccm
107 kg
588.378 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna FE 250 2014

249.91 ccm
107 kg
ФАК гуме Husqvarna FE 250
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
100% offroad
For hard enduro bikes used in hobby races or hard enduro training sessions, FIM approval is not a criterion for us.
Алтернативе за Husqvarna FE 250
ФАК Husqvarna FE 250
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Husqvarna FE 250?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Husqvarna FE 250 s godinom proizvodnje 2021 inosi prosječno 876.560 RSD uz prosječnu kilometražu od 151 km.
- Koji je bolji? Motocikl Husqvarna FE 250 ili motocikl KTM 350 EXC-F?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Husqvarna FE 250?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala Husqvarna FE 250.
- Koliko je popularan motocikl Husqvarna FE 250?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Husqvarna FE 250. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Husqvarna FE 250 Слике
Извор: 1000PS













Прикажи још слика



















