Yamaha XMAX 400 2013
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Yamaha XMAX 400 2013 Искуства и стручни преглед
vauli
If you really want to find the notorious fly in the ointment of the new X-Max 400, you are most likely to find it in the suspension.

Кључна спецификација Yamaha XMAX 400 2013
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 83 mm |
|---|---|
| Takt | 73 mm |
| Snaga motora | 31.5 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7500 okr./min |
| Okretni moment | 34 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10.6 |
| Vrsta spojke | Centrifugalna sila |
| Paljenje | Tranzistor |
| Vrsta prijenosa | Automatski |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 395 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes spojen u jednu komponentu |
|---|
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 15 inč |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 13 inč |
| Dužina | 2190 mm |
| Širina | 780 mm |
| Visina | 1385 mm |
| Međuosovinski razmak | 1565 mm |
| Visina sjedala | 785 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 211 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 14 l |
| Sukladnost licence | A2 |
Цена Yamaha XMAX 400
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Yamaha XMAX 400 Историја
Yamaha XMAX 400 2020

31.5 KS
395 ccm
211 kg
572.441 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XMAX 400 2019

31.5 KS
395 ccm
211 kg
707.671 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XMAX 400 2018

31.5 KS
395 ccm
211 kg
677.105 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XMAX 400 2017

31.5 KS
395 ccm
211 kg
510.832 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XMAX 400 2016

31.5 KS
395 ccm
211 kg
535.808 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XMAX 400 2015

31.5 KS
395 ccm
211 kg
426.744 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XMAX 400 2014

31.5 KS
395 ccm
211 kg
442.324 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XMAX 400 2013

31.5 KS
395 ccm
211 kg
490.018 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Yamaha XMAX 400
Алтернативе за Yamaha XMAX 400
ФАК Yamaha XMAX 400
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Yamaha XMAX 400?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Yamaha XMAX 400 s godinom proizvodnje 2016 inosi prosječno 631.770 RSD uz prosječnu kilometražu od 6.760 km.
- Koji je bolji? Motocikl Yamaha XMAX 400 ili motocikl Suzuki Burgman 400?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Yamaha XMAX 400?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Yamaha XMAX 400.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Yamaha XMAX 400? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2014, stabilnost cijene motocikla Yamaha XMAX 400 bila je normalna u usporedbi s drugim Scooter motociklima. Trend cijena bio je -0 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Yamaha XMAX 400?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Yamaha XMAX 400. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Yamaha XMAX 400 Слике
Извор: 1000PS









Прикажи још слика
















