Honda CBR500R 2026
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Honda CBR500R 2026
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 67 mm |
| Takt | 66.8 mm |
| Snaga motora | 48 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8500 okr./min |
| Okretni moment | 43 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10.7 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki, Zaštita od blokiranja stražnjeg kotača, Sistemi kvačila |
| Paljenje | Digitalno, Tranzistor |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 471 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Tehnologija | Veliki klip |
| Robna marka | Showa |
| Promjer | 41 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Nosač amortizera | Pro-Link |
| Prilagodba | Predopterećenje |
| Materijal | Čelik |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvije ispušne cijevi |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 64.5 stupanj |
| Trag | 102 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 296 mm |
| Klip | Dva klipa |
| Aktivacija | Hidraulika |
| Tehnologija | radijalno |
| Robna marka | Nissin |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 240 mm |
| Klip | Jedan klip |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Kontrola proklizavanja |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 160 mm |
| Visina stražnje gume | 60 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2080 mm |
| Širina | 760 mm |
| Visina | 1145 mm |
| Međuosovinski razmak | 1410 mm |
| Visina sjedala | 785 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 191 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 17.1 l |
| Maksimalna brzina | 176 km/h |
| Sukladnost licence | A2 |
| Raspon | 488 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 80 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 3.5 l / 100 km |
| Buka u stanju mirovanja | 89 dB |
| Razmak od tla | 130 mm |
Oprema
| Oprema | LED farovi, TFT zaslon, Moderna elektronika, Automatsko isključivanje žmigavaca, Osvetljenje |
|---|
Најновији чланци 1000PS о Honda CBR500R
Цена Honda CBR500R
Honda CBR500R Историја
Honda CBR500R 2025

48 KS
471 ccm
191 kg
886.670 RSDавг. тржишна цена
Honda CBR500R 2024

48 KS
471 ccm
191 kg
857.055 RSDавг. тржишна цена
Honda CBR500R 2023

48 KS
471 ccm
192 kg
817.687 RSDавг. тржишна цена
Honda CBR500R 2022

48 KS
471 ccm
192 kg
711.001 RSDавг. тржишна цена
Honda CBR500R 2021

48 KS
471 ccm
194 kg
788.429 RSDавг. тржишна цена
Honda CBR500R 2020

48 KS
471 ccm
194 kg
720.159 RSDавг. тржишна цена
Honda CBR500R 2019

48 KS
471 ccm
194 kg
680.078 RSDавг. тржишна цена
Honda CBR500R 2018

48 KS
471 ccm
194 kg
694.588 RSDавг. тржишна цена
Honda CBR500R 2017

48 KS
471 ccm
194 kg
728.128 RSDавг. тржишна цена
Honda CBR500R 2016

48 KS
471 ccm
194 kg
642.851 RSDавг. тржишна цена
Honda CBR500R 2015

48 KS
471 ccm
194 kg
572.797 RSDавг. тржишна цена
Honda CBR500R 2014

48 KS
471 ccm
194 kg
514.519 RSDавг. тржишна цена
Honda CBR500R 2013

48 KS
471 ccm
194 kg
493.229 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Honda CBR500R
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive all-rounder for light motorcycles
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Алтернативе за Honda CBR500R
ФАК Honda CBR500R
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Honda CBR500R?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Honda CBR500R s godinom proizvodnje 2025 inosi prosječno 833.530 RSD uz prosječnu kilometražu od 403 km.
- Koji je bolji? Motocikl Honda CBR500R ili motocikl KTM RC 390?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Honda CBR500R?
- U usporedbi s drugim Sport touring motorcycle motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Honda CBR500R.
- Koliko je popularan motocikl Honda CBR500R?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Honda CBR500R. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Honda CBR500R Слике
Извор: 1000PS





























