Keeway RKV 125C 2024
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Keeway RKV 125C 2024
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 42 mm |
|---|---|
| Takt | 45 mm |
| Snaga motora | 13.6 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8500 okr./min |
| Okretni moment | 14.4 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10.6 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 3 |
| Ventili | OHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Podmazivanje | cirkulacija pritiska |
| Radni obujam | 125 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Put | 110 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
Stražnji ovjes
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
|---|---|
| Put | 34 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 296.5 mm |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 240 mm |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 80 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 140 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2130 mm |
| Širina | 810 mm |
| Visina | 1100 mm |
| Međuosovinski razmak | 1460 mm |
| Visina sjedala | 690 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 164 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 19 l |
| Snaga akumulatora (V) | 12 V |
| Kapacitet akumulatora (Ah) | 6 Ah |
Keeway RKV 125C Историја
Keeway RKV 125C 2025

13.9 KS
125 ccm
164 kg
Keeway RKV 125C 2024

13.6 KS
125 ccm
164 kg
Keeway RKV 125C 2023

13.6 KS
125 ccm
164 kg
Keeway RKV 125C 2018
Keeway RKV 125C 2018
11.2 KS
124.5 ccm
120 kg
Keeway RKV 125C 2017
Keeway RKV 125C 2017
11.2 KS
124.5 ccm
120 kg
Keeway RKV 125C 2016
Keeway RKV 125C 2016
11.2 KS
124.5 ccm
120 kg
Keeway RKV 125C 2012
Keeway RKV 125C 2012
11.2 KS
124.5 ccm
120 kg
ФАК гуме Keeway RKV 125C
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive all-rounder for light motorcycles
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
ФАК Keeway RKV 125C
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Keeway RKV 125C?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Keeway RKV 125C s godinom proizvodnje 2014 inosi prosječno 208.020 RSD uz prosječnu kilometražu od 203 km.
- Koji je bolji? Motocikl Keeway RKV 125C ili motocikl QJ Motor SRV 125?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Keeway RKV 125C?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Keeway RKV 125C.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Keeway RKV 125C? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2014, stabilnost cijene motocikla Keeway RKV 125C bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je +1 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Keeway RKV 125C?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Keeway RKV 125C.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.

















