KTM 200 Duke 2018
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација KTM 200 Duke 2018
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 72 mm |
|---|---|
| Takt | 49 mm |
| Snaga motora | 26 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 10000 okr./min |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8000 okr./min |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
Stražnji ovjes
| Nosač amortizera | izravno |
|---|---|
| Robna marka | WP |
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Tehnologija | radijalno |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 110 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 60 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Međuosovinski razmak | 1367 mm |
| Visina sjedala | 800 mm |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 11 l |
| Sukladnost licence | A2 |
Цена KTM 200 Duke
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
KTM 200 Duke Историја
KTM 200 Duke 2021

26 KS
129 kg
KTM 200 Duke 2020

26 KS
KTM 200 Duke 2019

26 KS
KTM 200 Duke 2018

26 KS
KTM 200 Duke 2017

26 KS
KTM 200 Duke 2016

26 KS
199.5 ccm
129 kg
KTM 200 Duke 2015

26 KS
199.5 ccm
129 kg
KTM 200 Duke 2014

26 KS
199.5 ccm
129 kg
313.159 RSDавг. тржишна цена
KTM 200 Duke 2013

26 KS
200 ccm
129 kg
331.238 RSDавг. тржишна цена
KTM 200 Duke 2012

26 KS
199.5 ccm
126 kg
280.333 RSDавг. тржишна цена
ФАК KTM 200 Duke
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla KTM 200 Duke?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla KTM 200 Duke s godinom proizvodnje 2013 inosi prosječno 350.800 RSD uz prosječnu kilometražu od 14.002 km.
- Koji je bolji? Motocikl KTM 200 Duke ili motocikl KTM 390 Duke?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla KTM 200 Duke?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala KTM 200 Duke.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla KTM 200 Duke? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2015, stabilnost cijene motocikla KTM 200 Duke bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -10 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl KTM 200 Duke?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom KTM 200 Duke. Izvješća o testiranju ovog modela rjeđe se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
KTM 200 Duke Слике
Извор: 1000PS



























