Harley-Davidson Softail Blackline FXS 2012
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Harley-Davidson Softail Blackline FXS 2012
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 95.3 mm |
|---|---|
| Takt | 111.1 mm |
| Snaga motora | 76 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 3500 okr./min |
| Okretni moment | 125 Nm |
| Stupanj kompresije | 9.2 |
| Prijenos | Remen |
| Hlađenje | Zrak |
| Pomak | 1584 ccm |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|---|
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
Stražnje kočnice
| Klip | Dva klipa |
|---|---|
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 90 mm |
|---|---|
| Promjer prednje gume | 21 inč |
| Širina stražnje gume | 85 mm |
| Promjer stražnje gume | 16 inč |
| Dužina | 2410 mm |
| Međuosovinski razmak | 1670 mm |
| Visina sjedala | 655 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 294 kg |
| Težina neopterećenog vozila | 306 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 18.9 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Harley-Davidson Softail Blackline FXS Историја
Harley-Davidson Softail Blackline FXS 2013

76 ХП
1585 цц
306 кг
Harley-Davidson Softail Blackline FXS 2012

76 ХП
1584 цц
294 кг
ФАК Harley-Davidson Softail Blackline FXS
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Softail Blackline FXS?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Softail Blackline FXS s godinom proizvodnje 2011 inosi prosječno 15.940 USD uz prosječnu kilometražu od 4.307 km.
- Koji je bolji? Motocikl Harley-Davidson Softail Blackline FXS ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Harley-Davidson Softail Blackline FXS?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Harley-Davidson Softail Blackline FXS.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Harley-Davidson Softail Blackline FXS? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2012, stabilnost cijene motocikla Harley-Davidson Softail Blackline FXS bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima. Trend cijena bio je -24 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Harley-Davidson Softail Blackline FXS?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Harley-Davidson Softail Blackline FXS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Harley-Davidson Softail Blackline FXS Слике
Извор: 1000PS

























