Beta Evo 300 2T 2017
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Beta Evo 300 2T 2017
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 79 mm |
|---|---|
| Takt | 60.5 mm |
| Stupanj kompresije | 10.2 |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Dvotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 296.4 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvije ispušne cijevi |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 80 mm |
|---|---|
| Promjer prednje gume | 21 inč |
| Širina stražnje gume | 110 mm |
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Dužina | 1990 mm |
| Širina | 850 mm |
| Visina | 1115 mm |
| Međuosovinski razmak | 1305 mm |
| Visina sjedala | 660 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 68.5 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 2.6 l |
Цена Beta Evo 300 2T
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Beta Evo 300 2T Историја
Beta Evo 300 2T 2024

296.5 ccm
926.514 RSDавг. тржишна цена
Beta Evo 300 2T 2023

296.5 ccm
752.034 RSDавг. тржишна цена
Beta Evo 300 2T 2022

296.5 ccm
840.642 RSDавг. тржишна цена
Beta Evo 300 2T 2020

296.5 ccm
68 kg
Beta Evo 300 2T 2019

296.4 ccm
68 kg
554.838 RSDавг. тржишна цена
Beta Evo 300 2T 2018

296.4 ccm
68 kg
435.664 RSDавг. тржишна цена
Beta Evo 300 2T 2017

296.4 ccm
68 kg
541.755 RSDавг. тржишна цена
Beta Evo 300 2T 2016

296.4 ccm
68 kg
408.308 RSDавг. тржишна цена
Beta Evo 300 2T 2015

296.4 ccm
68 kg
458.143 RSDавг. тржишна цена
Beta Evo 300 2T 2014

296.4 ccm
68 kg
Beta Evo 300 2T 2013

296.4 ccm
68 kg
349.078 RSDавг. тржишна цена
Beta Evo 300 2T 2012

296.4 ccm
68 kg
Beta Evo 300 2T 2011

297.6 ccm
71 kg
ФАК Beta Evo 300 2T
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Beta Evo 300 2T?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Beta Evo 300 2T s godinom proizvodnje 2025 inosi prosječno 841.110 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Beta Evo 300 2T ili motocikl Beta Evo 300 2T SS?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Beta Evo 300 2T?
- U usporedbi s drugim Trial motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Beta Evo 300 2T.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Beta Evo 300 2T? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2013, stabilnost cijene motocikla Beta Evo 300 2T bila je normalna u usporedbi s drugim Trial motociklima. Trend cijena bio je -14 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Beta Evo 300 2T?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Beta Evo 300 2T.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Beta Evo 300 2T Слике
Извор: 1000PS



Прикажи још слика






