KTM 125 Duke 2026
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација KTM 125 Duke 2026
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 58 mm |
|---|---|
| Takt | 47.3 mm |
| Snaga motora | 15 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 10000 okr./min |
| Okretni moment | 11.5 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 7750 okr./min |
| Stupanj kompresije | 12.6 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Provrt za gas | 33 mm |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 124.99 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
| Promjer | 43 mm |
| Put | 150 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Nosač amortizera | izravno |
| Robna marka | WP |
| Put | 150 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 320 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Tehnologija | radijalno |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 240 mm |
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 110 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 60 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Međuosovinski razmak | 1357 mm |
| Visina sjedala | 800 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 154 kg |
| Sukladnost licence | A1 |
| Kombinirane emisije CO2 | 57 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 2.4 l / 100 km |
Oprema
| Oprema | Povezivost, LED farovi, TFT zaslon, Integrisani navigacioni sistem, Moderna elektronika, Osvetljenje |
|---|
Најновији чланци 1000PS о KTM 125 Duke
Цена KTM 125 Duke
KTM 125 Duke Историја
KTM 125 Duke 2025

15 KS
124.99 ccm
154 kg
573.273 RSDавг. тржишна цена
KTM 125 Duke 2024

15 KS
125 ccm
154 kg
567.088 RSDавг. тржишна цена
KTM 125 Duke 2023

15 KS
125 ccm
139 kg
494.062 RSDавг. тржишна цена
KTM 125 Duke 2022

15 KS
125 ccm
139 kg
476.102 RSDавг. тржишна цена
KTM 125 Duke 2021

15 KS
125 ccm
139 kg
424.365 RSDавг. тржишна цена
KTM 125 Duke 2020

15 KS
125 ccm
139 kg
404.502 RSDавг. тржишна цена
KTM 125 Duke 2019

15 KS
125 ccm
127 kg
400.578 RSDавг. тржишна цена
KTM 125 Duke 2018

15 KS
125 ccm
127 kg
383.926 RSDавг. тржишна цена
KTM 125 Duke 2017

15 KS
125 ccm
127 kg
353.241 RSDавг. тржишна цена
KTM 125 Duke 2016

15 KS
125 ccm
127 kg
310.424 RSDавг. тржишна цена
KTM 125 Duke 2015

15 KS
125 ccm
127 kg
293.535 RSDавг. тржишна цена
KTM 125 Duke 2014

15 KS
125 ccm
127 kg
292.821 RSDавг. тржишна цена
KTM 125 Duke 2013

15 KS
125 ccm
127 kg
284.139 RSDавг. тржишна цена
KTM 125 Duke 2012

15 KS
124.7 ccm
124 kg
263.563 RSDавг. тржишна цена
KTM 125 Duke 2011

15 KS
124.7 ccm
125 kg
228.358 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме KTM 125 Duke
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive all-rounder for light motorcycles
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Алтернативе за KTM 125 Duke
ФАК KTM 125 Duke
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla KTM 125 Duke?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla KTM 125 Duke s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 595.350 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl KTM 125 Duke ili motocikl KTM 390 Duke?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla KTM 125 Duke?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala KTM 125 Duke.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla KTM 125 Duke? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2014, stabilnost cijene motocikla KTM 125 Duke bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -4 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl KTM 125 Duke?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom KTM 125 Duke. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
KTM 125 Duke Слике
Извор: 1000PS































