Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2026
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | V |
|---|---|
| Provrt | 103.5 mm |
| Takt | 117.5 mm |
| Snaga motora | 117 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 5020 okr./min |
| Okretni moment | 183 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 3500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.4 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Stupnjevi | 45 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Tranzistor |
| Prijenos | Remen |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 1977 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Showa |
| Promjer | 47 mm |
| Put | 117 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Dvostruki ovjes |
| Put | 76 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
| Materijal | Čelik |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Središnje podvozje, Dvostruka podloga |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 26 stupanj |
| Trag | 170 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 320 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Tehnologija | radijalno |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 300 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Robna marka | Brembo |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Pomoć za pokretanje na uzbrdici, Načini vožnje, ABS za zavoje, Elektroničko upravljanje gasom, Tempomat, Kontrola proklizavanja, Moderna elektronika, Komfor |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 130 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 60 % |
| Promjer prednje gume | 19 inč |
| Širina stražnje gume | 180 mm |
| Visina stražnje gume | 55 % |
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Dužina | 2410 mm |
| Širina | 975 mm |
| Međuosovinski razmak | 1625 mm |
| Visina sjedala | 715 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 380 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 22.7 l |
| Sukladnost licence | A |
| Raspon | 378 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 140 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 6 l / 100 km |
| Razmak od tla | 140 mm |
Oprema
| Oprema | Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, Povezivost, Grijane ručke, Sustav kućišta, LED farovi, Grijano sjedalo, Audiosustav, TFT zaslon, Moderna elektronika, Komfor, Povezivost, Osvetljenje, Prostor za odlaganje |
|---|
Најновији чланци 1000PS о Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE
Цена Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE Историја
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2025

117 KS
1977 ccm
380 kg
6.747.258 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2024

117 KS
1977 ccm
363 kg
6.894.144 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2023

117 KS
1977 ccm
363 kg
6.523.658 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2022

104 KS
1923 ccm
393 kg
5.692.293 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2021

105 KS
1923 ccm
398 kg
4.907.551 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2020

105 KS
1923 ccm
398 kg
4.533.615 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2019

105 KS
1923 ccm
398 kg
4.338.559 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2018

105 KS
1923 ccm
398 kg
4.177.044 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2017

102 KS
1868 ccm
395 kg
3.870.664 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2016

98 KS
1801 ccm
395 kg
3.103.525 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2015

98 KS
1801 ccm
395 kg
2.964.131 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2012

98 KS
1802 ccm
430 kg
2.790.246 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2011

98 KS
1802 ccm
430 kg
2.757.896 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2010
1803 ccm
367 kg
2.685.820 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Road sport tires
All-round tire for sporty road riders. Super sports bikes, naked bikes, sports tourers. Also occasional trips to the race track. However, mileage plays a role, as does a short warm-up time and performance in bad weather.
Tourer and cruiser
High mileage and cool looks are very important, wet grip is just as welcome. The focus is on touring suitability and less on sportiness.
Алтернативе за Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE
ФАК Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE s godinom proizvodnje 2025 inosi prosječno 6.866.460 RSD uz prosječnu kilometražu od 1.467 km.
- Koji je bolji? Motocikl Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE ili motocikl Harley-Davidson CVO Road Glide FLTRXSE?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE?
- U usporedbi s drugim Touring motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2022, stabilnost cijene motocikla Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Touring motociklima. Trend cijena bio je +7 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE Слике
Извор: 1000PS




































