Kawasaki W800 2017
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Kawasaki W800 2017
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 77 mm |
| Takt | 83 mm |
| Snaga motora | 48 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 6500 okr./min |
| Okretni moment | 60 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 2500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 8.4 |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Digitalno |
| Prijenos | Lanac |
| Broj brzina | 5 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | Zrak |
| Radni obujam | 773 ccm |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
Prednje kočnice
| Klip | Dva klipa |
|---|---|
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Bubanj |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 100 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 19 inč |
| Širina stražnje gume | 130 mm |
| Visina stražnje gume | 80 % |
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Dužina | 2180 mm |
| Širina | 790 mm |
| Visina | 1075 mm |
| Međuosovinski razmak | 1465 mm |
| Visina sjedala | 790 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 216 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 14 l |
| Sukladnost licence | A2 |
Цена Kawasaki W800
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Kawasaki W800 Историја
Kawasaki W800 2025

48 KS
773 ccm
221 kg
1.023.923 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki W800 2024

48 KS
773 ccm
217 kg
1.063.410 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki W800 2023

48 KS
773 ccm
217 kg
1.101.707 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki W800 2022

48 KS
773 ccm
217 kg
891.071 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki W800 2021

48 KS
773 ccm
217 kg
1.158.083 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki W800 2020

48 KS
773 ccm
217 kg
831.960 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki W800 2017

48 KS
773 ccm
216 kg
Kawasaki W800 2016

48 KS
773 ccm
216 kg
Kawasaki W800 2015

48 KS
773 ccm
216 kg
Kawasaki W800 2014

48 KS
773 ccm
216 kg
Kawasaki W800 2013

48 KS
773 ccm
216 kg
Kawasaki W800 2012

48 KS
773 ccm
216 kg
806.626 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki W800 2011

773 ccm
216 kg
ФАК гуме Kawasaki W800
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive sporty all-rounder
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Алтернативе за Kawasaki W800
ФАК Kawasaki W800
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Kawasaki W800?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Kawasaki W800 s godinom proizvodnje 2025 inosi prosječno 1.137.170 RSD uz prosječnu kilometražu od 1.260 km.
- Koji je bolji? Motocikl Kawasaki W800 ili motocikl Triumph Bonneville T120?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Kawasaki W800?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Kawasaki W800.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Kawasaki W800? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2019, stabilnost cijene motocikla Kawasaki W800 bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -23 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Kawasaki W800?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Kawasaki W800. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Kawasaki W800 Слике
Извор: 1000PS















Прикажи још слика

















