Piaggio Beverly 300 i.e. 2016
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Piaggio Beverly 300 i.e. 2016 Искуства и стручни преглед
kot
The Beverly from Piaggio is an elegant scooter, rather generously cut for the 300 class, with large wheels that favour the scooter's comfort. Even in cities with bad roads, you feel comfortable on it, also because the seat is just as expansively dimensioned as the storage space underneath. It is beautiful, stable and fast, although the higher weight is somewhat noticeable compared to a 300cc Vespa.

Кључна спецификација Piaggio Beverly 300 i.e. 2016
Motor i pogonski sustav
| Snaga motora | 22.2 KS |
|---|---|
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7250 okr./min |
| Okretni moment | 23 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 5750 okr./min |
| Vrsta prijenosa | Automatski |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 278 ccm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 110 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 16 inč |
| Širina stražnje gume | 140 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 14 inč |
| Dužina | 2150 mm |
| Širina | 780 mm |
| Visina | 1190 mm |
| Međuosovinski razmak | 1535 mm |
| Visina sjedala | 790 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 183 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 13 l |
| Maksimalna brzina | 125 km/h |
| Sukladnost licence | A2 |
Цена Piaggio Beverly 300 i.e.
Piaggio Beverly 300 i.e. Историја
Piaggio Beverly 300 i.e. 2020

21 KS
278 ccm
183 kg
368.227 RSDавг. тржишна цена
Piaggio Beverly 300 i.e. 2019

21 KS
278 ccm
183 kg
372.271 RSDавг. тржишна цена
Piaggio Beverly 300 i.e. 2018

22.2 KS
278 ccm
183 kg
419.845 RSDавг. тржишна цена
Piaggio Beverly 300 i.e. 2017

22.2 KS
278 ccm
183 kg
Piaggio Beverly 300 i.e. 2016

22.2 KS
278 ccm
183 kg
380.358 RSDавг. тржишна цена
Piaggio Beverly 300 i.e. 2015

22.2 KS
278 ccm
183 kg
398.437 RSDавг. тржишна цена
Piaggio Beverly 300 i.e. 2014

22.2 KS
278 ccm
183 kg
335.163 RSDавг. тржишна цена
Piaggio Beverly 300 i.e. 2013

22.2 KS
278 ccm
183 kg
317.322 RSDавг. тржишна цена
Piaggio Beverly 300 i.e. 2012

22.2 KS
278 ccm
183 kg
302.455 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Piaggio Beverly 300 i.e.
Алтернативе за Piaggio Beverly 300 i.e.
ФАК Piaggio Beverly 300 i.e.
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Piaggio Beverly 300 i.e.?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Piaggio Beverly 300 i.e. s godinom proizvodnje 2023 inosi prosječno 475.630 RSD uz prosječnu kilometražu od 8.326 km.
- Koji je bolji? Motocikl Piaggio Beverly 300 i.e. ili motocikl Vespa GTS 300 i.e. Super?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Piaggio Beverly 300 i.e.?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala Piaggio Beverly 300 i.e..
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Piaggio Beverly 300 i.e.? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2014, stabilnost cijene motocikla Piaggio Beverly 300 i.e. bila je loša u usporedbi s drugim Scooter motociklima. Trend cijena bio je -12 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Piaggio Beverly 300 i.e.?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Piaggio Beverly 300 i.e.. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Piaggio Beverly 300 i.e. Слике
Извор: 1000PS


































