Vespa GTS 300 i.e. Super Sport 2011
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Vespa GTS 300 i.e. Super Sport 2011 Искуства и стручни преглед
kot
Overall, the GTS 300 ie Super Sport has everything you could want from a scooter in this price range, and perhaps even a little more than you would expect. In any case, it won the tester over as a hot-blooded admirer.

Кључна спецификација Vespa GTS 300 i.e. Super Sport 2011
Motor i pogonski sustav
| Snaga motora | 22 KS |
|---|---|
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7500 okr./min |
| Okretni moment | 22.3 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 5000 okr./min |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Vrsta prijenosa | Automatski |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Radni obujam | 278 ccm |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 12 inč |
| Širina stražnje gume | 130 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 12 inč |
| Dužina | 1930 mm |
| Širina | 755 mm |
| Visina | 1370 mm |
| Visina sjedala | 790 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 158 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 9.5 l |
| Maksimalna brzina | 118 km/h |
| Sukladnost licence | A2 |
Цена Vespa GTS 300 i.e. Super Sport
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Vespa GTS 300 i.e. Super Sport Историја
Vespa GTS 300 i.e. Super Sport 2018

160 kg
611.808 RSDавг. тржишна цена
Vespa GTS 300 i.e. Super Sport 2017

21.5 KS
278 ccm
158 kg
626.081 RSDавг. тржишна цена
Vespa GTS 300 i.e. Super Sport 2016

21.5 KS
278 ccm
158 kg
653.555 RSDавг. тржишна цена
Vespa GTS 300 i.e. Super Sport 2015

21.5 KS
278 ccm
158 kg
891.428 RSDавг. тржишна цена
Vespa GTS 300 i.e. Super Sport 2014

21.5 KS
278 ccm
158 kg
633.812 RSDавг. тржишна цена
Vespa GTS 300 i.e. Super Sport 2013

21.5 KS
278 ccm
158 kg
520.584 RSDавг. тржишна цена
Vespa GTS 300 i.e. Super Sport 2012

21.5 KS
278 ccm
158 kg
539.257 RSDавг. тржишна цена
Vespa GTS 300 i.e. Super Sport 2011

22 KS
278 ccm
158 kg
460.284 RSDавг. тржишна цена
Vespa GTS 300 i.e. Super Sport 2010

22 KS
278 ccm
158 kg
530.456 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Vespa GTS 300 i.e. Super Sport
Алтернативе за Vespa GTS 300 i.e. Super Sport
ФАК Vespa GTS 300 i.e. Super Sport
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Vespa GTS 300 i.e. Super Sport?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Vespa GTS 300 i.e. Super Sport s godinom proizvodnje 2017 inosi prosječno 627.060 RSD uz prosječnu kilometražu od 10.322 km.
- Koji je bolji? Motocikl Vespa GTS 300 i.e. Super Sport ili motocikl Honda SH300i?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Vespa GTS 300 i.e. Super Sport?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Vespa GTS 300 i.e. Super Sport.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Vespa GTS 300 i.e. Super Sport? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2012, stabilnost cijene motocikla Vespa GTS 300 i.e. Super Sport bila je normalna u usporedbi s drugim Scooter motociklima. Trend cijena bio je -3 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Vespa GTS 300 i.e. Super Sport?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Vespa GTS 300 i.e. Super Sport. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Vespa GTS 300 i.e. Super Sport Слике
Извор: 1000PS
Прикажи још слика




















