Honda VFR 1200 F 2010
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Honda VFR 1200 F 2010 Искуства и стручни преглед
Volli
Precis som de andra Honda-modellerna i testet är VFR också övertygande på bromsarna och har inga svagheter när det gäller säkerhet. Det är bara synd att du måste tanka var 300:e kilometer.

Кључна спецификација Honda VFR 1200 F 2010
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 81 mm |
|---|---|
| Takt | 60 mm |
| Snaga motora | 172 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 10000 okr./min |
| Okretni moment | 129 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8750 okr./min |
| Stupanj kompresije | 12 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki, Zaštita od blokiranja stražnjeg kotača |
| Pokretanje | Digitalno, Tranzistor |
| Prijenos | kardanski sklop |
| Broj brzina | 6 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 1237 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Prilagodba | Predopterećenje, Povrat |
Stražnji ovjes
| Prilagodba | Predopterećenje, Povrat |
|---|
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvije ispušne cijevi |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Klip | Šest klipova |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Širina stražnje gume | 190 mm |
| Visina stražnje gume | 55 % |
| Dužina | 2250 mm |
| Širina | 755 mm |
| Visina | 1220 mm |
| Međuosovinski razmak | 1545 mm |
| Visina sjedala | 815 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 267 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 18.5 l (nisko) |
| Maksimalna brzina | 250 km/h |
| Sukladnost licence | A |
Цена Honda VFR 1200 F
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Honda VFR 1200 F Историја
Honda VFR 1200 F 2017

173 ХП
1237 цц
267 кг
Honda VFR 1200 F 2016

173 ХП
1237 цц
267 кг
Honda VFR 1200 F 2015

173 ХП
1237 цц
267 кг
Honda VFR 1200 F 2014

173 ХП
1237 цц
267 кг
828.662 RSDавг. тржишна цена
Honda VFR 1200 F 2013

173 ХП
1237 цц
267 кг
987.742 RSDавг. тржишна цена
Honda VFR 1200 F 2012

173 ХП
1237 цц
267 кг
739.084 RSDавг. тржишна цена
Honda VFR 1200 F 2011

172 ХП
1237 цц
267 кг
842.800 RSDавг. тржишна цена
Honda VFR 1200 F 2010

172 ХП
1237 цц
267 кг
846.602 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за Honda VFR 1200 F
ФАК Honda VFR 1200 F
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Honda VFR 1200 F?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Honda VFR 1200 F s godinom proizvodnje 2011 inosi prosječno 6.610 USD uz prosječnu kilometražu od 23.342 km.
- Koji je bolji? Motocikl Honda VFR 1200 F ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Honda VFR 1200 F?
- U usporedbi s drugim Sport touring motorcycle motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Honda VFR 1200 F.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Honda VFR 1200 F? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2018, stabilnost cijene motocikla Honda VFR 1200 F bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Sport touring motorcycle motociklima. Trend cijena bio je -17 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Honda VFR 1200 F?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Honda VFR 1200 F. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Honda VFR 1200 F Слике
Извор: 1000PS


Прикажи још слика



























