Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron 2013
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron 2013
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 76.2 mm |
|---|---|
| Takt | 96.8 mm |
| Snaga motora | 53 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 5900 okr./min |
| Okretni moment | 70 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 3750 okr./min |
| Stupanj kompresije | 9 |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Tranzistor |
| Prijenos | Remen |
| Broj brzina | 5 |
| Ventili | OHV |
| Hlađenje | Zrak |
| Radni obujam | 883 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 100 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 19 inč |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 80 % |
| Promjer stražnje gume | 16 inč |
| Dužina | 2255 mm |
| Širina | 820 mm |
| Visina | 1120 mm |
| Međuosovinski razmak | 1510 mm |
| Visina sjedala | 735 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 260 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 12.5 l |
| Maksimalna brzina | 170 km/h |
| Sukladnost licence | A |
Цена Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron
Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron Историја
Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron 2020

52 KS
883 ccm
255 kg
1.477.665 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron 2019

52 KS
883 ccm
255 kg
1.614.680 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron 2018

52 KS
883 ccm
255 kg
1.608.971 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron 2017

52 KS
883 ccm
255 kg
1.516.914 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron 2016

53 KS
883 ccm
255 kg
1.449.953 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron 2015

53 KS
883 ccm
255 kg
1.532.732 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron 2014

53 KS
883 ccm
255 kg
1.510.729 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron 2013

53 KS
883 ccm
260 kg
1.335.060 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron 2012

53 KS
883 ccm
260 kg
1.215.172 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron 2011

53 KS
883 ccm
260 kg
1.229.088 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron 2010
883 ccm
251 kg
1.232.894 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron 2009

883 ccm
251 kg
1.412.726 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Tourer and cruiser
High mileage and cool looks are very important, wet grip is just as welcome. The focus is on touring suitability and less on sportiness.
Алтернативе за Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron
ФАК Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron s godinom proizvodnje 2017 inosi prosječno 1.420.610 RSD uz prosječnu kilometražu od 16.350 km.
- Koji je bolji? Motocikl Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron ili motocikl Triumph Bonneville Bobber?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2016, stabilnost cijene motocikla Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron bila je dobra u usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima. Trend cijena bio je +2 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Harley-Davidson Sportster XL 883 N Iron Слике
Извор: 1000PS


























