KTM 65 SX 2015
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација KTM 65 SX 2015
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 45 mm |
|---|---|
| Takt | 40.8 mm |
| Pokretač | Udar |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Digitalno |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Dvotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 64.9 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
Stražnji ovjes
| Robna marka | WP |
|---|
Šasija
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga, Središnja ispušna cijev |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 60 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 100 % |
| Promjer prednje gume | 14 inč |
| Širina stražnje gume | 80 mm |
| Visina stražnje gume | 100 % |
| Promjer stražnje gume | 12 inč |
| Međuosovinski razmak | 1137 mm |
| Visina sjedala | 750 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 55.4 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 3.5 l |
Цена KTM 65 SX
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
KTM 65 SX Историја
KTM 65 SX 2027

64.9 ccm
54 kg
KTM 65 SX 2026

64.9 ccm
54 kg
677.342 RSDавг. тржишна цена
KTM 65 SX 2025

64.9 ccm
53 kg
658.550 RSDавг. тржишна цена
KTM 65 SX 2024

64.9 ccm
53 kg
592.303 RSDавг. тржишна цена
KTM 65 SX 2023

64.9 ccm
53 kg
548.415 RSDавг. тржишна цена
KTM 65 SX 2022

64.9 ccm
53 kg
495.964 RSDавг. тржишна цена
KTM 65 SX 2021

64.9 ccm
53 kg
445.654 RSDавг. тржишна цена
KTM 65 SX 2020

64.9 ccm
53 kg
388.565 RSDавг. тржишна цена
KTM 65 SX 2019

64.9 ccm
53 kg
360.972 RSDавг. тржишна цена
KTM 65 SX 2018

64.9 ccm
53 kg
353.479 RSDавг. тржишна цена
KTM 65 SX 2017

64.9 ccm
53 kg
KTM 65 SX 2016

64.9 ccm
53 kg
KTM 65 SX 2015

64.9 ccm
55 kg
KTM 65 SX 2014

64.9 ccm
55 kg
KTM 65 SX 2013

64.9 ccm
55 kg
KTM 65 SX 2012

64.9 ccm
55 kg
KTM 65 SX 2011

64.9 ccm
55 kg
KTM 65 SX 2010

64.9 ccm
55 kg
ФАК гуме KTM 65 SX
ФАК KTM 65 SX
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla KTM 65 SX?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla KTM 65 SX s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 594.080 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl KTM 65 SX ili motocikl KTM 65 SX?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla KTM 65 SX?
- U usporedbi s drugim Motocross motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala KTM 65 SX.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla KTM 65 SX? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2014, stabilnost cijene motocikla KTM 65 SX bila je dobra u usporedbi s drugim Motocross motociklima. Trend cijena bio je -3 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl KTM 65 SX?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom KTM 65 SX.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
KTM 65 SX Слике
Извор: 1000PS





Прикажи још слика












