Ducati 1198 S 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Ducati 1198 S 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 106 mm |
|---|---|
| Takt | 67.9 mm |
| Snaga motora | 170 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9750 okr./min |
| Okretni moment | 131.4 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 12.7 |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki, Suho |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 2 |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | Dezmodromski sustav |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 1198.4 ccm |
Prednji ovjes
| Robna marka | Öhlins |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Jednostruki stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Robna marka | Öhlins |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|---|
| Tehnologija | radijalno, Jednodijelno |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Međuosovinski razmak | 1430 mm |
| Visina sjedala | 820 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 169 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 15.5 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Цена Ducati 1198 S
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Ducati 1198 S Историја
Ducati 1198 S 2010

169 ХП
1198.4 цц
169 кг
Ducati 1198 S 2009

170 ХП
1198.4 цц
169 кг
1.808.801 RSDавг. тржишна цена
ФАК Ducati 1198 S
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Ducati 1198 S?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Ducati 1198 S s godinom proizvodnje 2010 inosi prosječno 10.040 USD uz prosječnu kilometražu od 9.595 km.
- Koji je bolji? Motocikl Ducati 1198 S ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Ducati 1198 S?
- U usporedbi s drugim Supersport motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Ducati 1198 S.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Ducati 1198 S? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2010, stabilnost cijene motocikla Ducati 1198 S bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Supersport motociklima. Trend cijena bio je -27 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Ducati 1198 S?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Ducati 1198 S.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Ducati 1198 S Слике
Извор: 1000PS

























