BMW F 800 R 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
BMW F 800 R 2009 Искуства и стручни преглед
nastynils
In the advertisements, the new BMW F 800 R sometimes comes across as a woman's motorbike. This does not do the bike an injustice, but the civilised engine, the low seat height and the smooth controls certainly suit petite ladies.

Кључна спецификација BMW F 800 R 2009
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 82 mm |
| Takt | 75.6 mm |
| Snaga motora | 87 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8000 okr./min |
| Okretni moment | 86 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 12 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Radni obujam | 798 ccm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2145 mm |
| Širina | 905 mm |
| Visina | 1160 mm |
| Međuosovinski razmak | 1520 mm |
| Visina sjedala | 820 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 177 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 19 l |
| Sukladnost licence | A |
Цена BMW F 800 R
BMW F 800 R Историја
BMW F 800 R 2019

90 KS
798 ccm
177 kg
964.455 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 R 2018

90 KS
798 ccm
177 kg
833.268 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 R 2017

90 KS
798 ccm
177 kg
816.736 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 R 2016

90 KS
798 ccm
177 kg
688.879 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 R 2015

90 KS
798 ccm
177 kg
752.272 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 R 2014

87 KS
798 ccm
177 kg
667.471 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 R 2013

87 KS
798 ccm
177 kg
617.161 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 R 2012

87 KS
798 ccm
177 kg
595.514 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 R 2011

87 KS
798 ccm
177 kg
612.522 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 R 2010

87 KS
798 ccm
177 kg
562.926 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 R 2009

87 KS
798 ccm
177 kg
511.188 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за BMW F 800 R
ФАК BMW F 800 R
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla BMW F 800 R?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla BMW F 800 R s godinom proizvodnje 2015 inosi prosječno 779.480 RSD uz prosječnu kilometražu od 20.418 km.
- Koji je bolji? Motocikl BMW F 800 R ili motocikl Suzuki SV650?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla BMW F 800 R?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala BMW F 800 R.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla BMW F 800 R? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2016, stabilnost cijene motocikla BMW F 800 R bila je normalna u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -6 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl BMW F 800 R?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom BMW F 800 R. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
BMW F 800 R Слике
Извор: 1000PS
























