Yamaha XVS 950 A 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Yamaha XVS 950 A 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 85 mm |
|---|---|
| Takt | 83 mm |
| Snaga motora | 54 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 6000 okr./min |
| Okretni moment | 76.8 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 3000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 9 |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Remen |
| Broj brzina | 5 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Hlađenje | Zrak |
| Pomak | 942 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Šasija
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 18 inč |
|---|---|
| Dužina | 2435 mm |
| Širina | 1000 mm |
| Visina | 1080 mm |
| Međuosovinski razmak | 1685 mm |
| Visina sjedala | 675 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 278 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 17 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Цена Yamaha XVS 950 A
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Yamaha XVS 950 A Историја
Yamaha XVS 950 A 2017

54 ХП
942 цц
278 кг
Yamaha XVS 950 A 2016

54 ХП
942 цц
278 кг
Yamaha XVS 950 A 2015

54 ХП
942 цц
278 кг
Yamaha XVS 950 A 2014

54 ХП
942 цц
278 кг
835.909 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XVS 950 A 2013

54 ХП
942 цц
278 кг
806.921 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XVS 950 A 2012

54 ХП
942 цц
278 кг
714.016 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XVS 950 A 2011

53 ХП
942 цц
278 кг
803.595 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XVS 950 A 2010

53 ХП
942 цц
278 кг
Yamaha XVS 950 A 2009

54 ХП
942 цц
278 кг
ФАК Yamaha XVS 950 A
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Yamaha XVS 950 A?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Yamaha XVS 950 A s godinom proizvodnje 2009 inosi prosječno 5.390 USD uz prosječnu kilometražu od 23.760 km.
- Koji je bolji? Motocikl Yamaha XVS 950 A ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Yamaha XVS 950 A?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Yamaha XVS 950 A.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Yamaha XVS 950 A? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2016, stabilnost cijene motocikla Yamaha XVS 950 A bila je loša u usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima. Trend cijena bio je -10 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Yamaha XVS 950 A?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Yamaha XVS 950 A.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Yamaha XVS 950 A Слике
Извор: 1000PS






























