KTM 990 Super Duke R 2011
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
KTM 990 Super Duke R 2011 Искуства и стручни преглед
nastynils
Engine, chassis and brakes mastered the tough test in the race perfectly. The world press was convinced and is now reporting around the globe about a race on a racing motorbike that is actually a normal road bike with registration, warranty and number plate.

Кључна спецификација KTM 990 Super Duke R 2011
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 101 mm |
|---|---|
| Takt | 62.4 mm |
| Snaga motora | 131 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 10000 okr./min |
| Okretni moment | 102 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.5 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 999 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
Stražnji ovjes
| Robna marka | WP |
|---|
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|---|
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Tehnologija | radijalno |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Robna marka | Brembo |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 180 mm |
| Visina stražnje gume | 55 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Međuosovinski razmak | 1450 mm |
| Visina sjedala | 865 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 186 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 18.5 l |
| Sukladnost licence | A |
Цена KTM 990 Super Duke R
KTM 990 Super Duke R Историја
KTM 990 Super Duke R 2013

125 KS
999 ccm
186 kg
814.476 RSDавг. тржишна цена
KTM 990 Super Duke R 2012

125 KS
999 ccm
186 kg
KTM 990 Super Duke R 2011

131 KS
999 ccm
186 kg
858.482 RSDавг. тржишна цена
KTM 990 Super Duke R 2010

131 KS
999 ccm
186 kg
792.116 RSDавг. тржишна цена
KTM 990 Super Duke R 2009

132 KS
999 ccm
186 kg
853.130 RSDавг. тржишна цена
KTM 990 Super Duke R 2008

120 KS
999 ccm
186 kg
716.591 RSDавг. тржишна цена
KTM 990 Super Duke R 2007

120 KS
999 ccm
185 kg
655.458 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме KTM 990 Super Duke R
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive sporty all-rounder
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Hypersport tires with trackday suitability
Sporty tires for the road that also work well on a track day. Some compromises in the rain on the road or in the heat on the track.
Road sport tires
All-round tire for sporty road riders. Super sports bikes, naked bikes, sports tourers. Also occasional trips to the race track. However, mileage plays a role, as does a short warm-up time and performance in bad weather.
Алтернативе за KTM 990 Super Duke R
ФАК KTM 990 Super Duke R
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla KTM 990 Super Duke R?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla KTM 990 Super Duke R s godinom proizvodnje 2013 inosi prosječno 1.039.330 RSD uz prosječnu kilometražu od 21.150 km.
- Koji je bolji? Motocikl KTM 990 Super Duke R ili motocikl BMW S 1000 R?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla KTM 990 Super Duke R?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala KTM 990 Super Duke R.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla KTM 990 Super Duke R? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2015, stabilnost cijene motocikla KTM 990 Super Duke R bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -14 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl KTM 990 Super Duke R?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom KTM 990 Super Duke R. Izvješća o testiranju ovog modela rjeđe se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
KTM 990 Super Duke R Слике
Извор: 1000PS
























