Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.
/1.jpg?format=webp&quality=80&width=1200&height=790&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=pad)
Кључна спецификација Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2009
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | V |
|---|---|
| Provrt | 97 mm |
| Takt | 67.5 mm |
| Snaga motora | 143 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 10000 okr./min |
| Okretni moment | 103 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8000 okr./min |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 998 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Sachs |
Stražnji ovjes
| Robna marka | Sachs |
|---|
Prednje kočnice
| Tehnologija | radijalno |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Međuosovinski razmak | 1410 mm |
| Visina sjedala | 810 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 210 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 18 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) Историја
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2010

143 ХП
1000 цц
210 кг
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2009
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
143 ХП
998 цц
210 кг
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2008
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
143 ХП
998 цц
189 кг
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2007
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2007
143 ХП
998 цц
189 кг
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2006
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
143 ХП
998 цц
189 кг
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2005
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
139 ХП
998 цц
189 кг
ФАК Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R)
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R)?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) s godinom proizvodnje 2006 inosi prosječno 4.640 USD uz prosječnu kilometražu od 34.900 km.
- Koji je bolji? Motocikl Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R)?
- U usporedbi s drugim Supersport motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R).
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R)? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2009, stabilnost cijene motocikla Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Supersport motociklima. Trend cijena bio je +20 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R)?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R).
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) Слике
Извор: 1000PS
/2.jpg?format=webp&quality=80&scale=both&width=1984&height=1116&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=pad)
/gr.jpg?format=webp&quality=80&scale=both&width=1984&height=1116&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=pad)
Прикажи још слика























