Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 105 mm |
|---|---|
| Takt | 72 mm |
| Okretni moment | 115 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6500 okr./min |
| Prijenos | Remen |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 1246 ccm |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|
Stražnje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|---|
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 19 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Dužina | 2410 mm |
| Međuosovinski razmak | 1700 mm |
| Visina sjedala | 640 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 292 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 18.9 l (nisko) |
Цена Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF Историја
Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF 2017

121 ХП
1247 цц
307 кг
Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF 2016

121 ХП
1247 цц
307 кг
1.853.115 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF 2015

121 ХП
1247 цц
307 кг
Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF 2014

121 ХП
1247 цц
307 кг
2.417.674 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF 2013

121 ХП
1247 цц
307 кг
1.931.407 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF 2012

121 ХП
1250 цц
307 кг
2.363.500 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF 2011

121 ХП
1247 цц
307 кг
Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF 2010

1250 цц
292 кг
1.785.277 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF 2009

1246 цц
292 кг
1.993.304 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF
ФАК Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF s godinom proizvodnje 2010 inosi prosječno 13.250 USD uz prosječnu kilometražu od 17.074 km.
- Koji je bolji? Motocikl Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2015, stabilnost cijene motocikla Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF bila je loša u usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima. Trend cijena bio je -12 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
Harley-Davidson V-Rod Muscle VRSCF Слике
Извор: 1000PS



