Honda GL 1800 Goldwing 2018
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Honda GL 1800 Goldwing 2018 Искуства и стручни преглед
vauli
The new Honda Gold Wing is a big hit, both in terms of equipment and riding dynamics. The engine remains a wonderfully smooth six-cylinder boxer that still finds its purpose in sovereignty from the bottom up. Nevertheless, the Gold Wing is much more agile and sporty thanks to less weight and, above all, a new chassis. Nevertheless, there is no lack of comfort, the seat is wonderfully comfortable, the wind protection is sufficient due to the somewhat lower windshield - but it is good for the looks. The Gold Wing Tour models have a higher windshield and top case anyway. Theoretically, the Gold Wing can be upgraded to a Gold Wing Tour with a top case and higher windshield, but then the traction control is missing, which is standard on the Gold Wing Tour and Gold Wing Tour DCT.

Кључна спецификација Honda GL 1800 Goldwing 2018
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Bokser |
|---|---|
| Provrt | 73 mm |
| Takt | 73 mm |
| Snaga motora | 126.5 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 5500 okr./min |
| Okretni moment | 170 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 4500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10.5 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Provrt za gas | 50 mm |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Tranzistor |
| Prijenos | kardanski sklop |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 6 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 1833 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | A-ručica |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Nosač amortizera | Pro-Link |
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvije ispušne cijevi |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 59.5 stupanj |
| Trag | 109 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 320 mm |
| Klip | Šest klipova |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 316 mm |
| Klip | Tri klipa |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Načini vožnje, Elektroničko upravljanje gasom, Kontrola proklizavanja |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 130 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 18 inč |
| Širina stražnje gume | 200 mm |
| Visina stražnje gume | 55 % |
| Promjer stražnje gume | 16 inč |
| Dužina | 2475 mm |
| Širina | 925 mm |
| Visina | 1340 mm |
| Međuosovinski razmak | 1695 mm |
| Visina sjedala | 745 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 365 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 21.1 l |
| Sukladnost licence | A |
Oprema
| Oprema | Grijane ručke, Sustav kućišta, LED farovi, Grijano sjedalo, elektronički prilagodljivo vjetrobransko staklo |
|---|
Цена Honda GL 1800 Goldwing
Honda GL 1800 Goldwing Историја
Honda GL 1800 Goldwing 2021

126.5 KS
1833 ccm
365 kg
Honda GL 1800 Goldwing 2020

126.5 KS
1833 ccm
365 kg
2.609.939 RSDавг. тржишна цена
Honda GL 1800 Goldwing 2019

126.5 KS
1833 ccm
365 kg
2.924.644 RSDавг. тржишна цена
Honda GL 1800 Goldwing 2018

126.5 KS
1833 ccm
365 kg
2.662.509 RSDавг. тржишна цена
Honda GL 1800 Goldwing 2017

118.3 KS
1832 ccm
413 kg
Honda GL 1800 Goldwing 2016

118.3 KS
1832 ccm
413 kg
2.922.266 RSDавг. тржишна цена
Honda GL 1800 Goldwing 2015

118.3 KS
1832 ccm
413 kg
Honda GL 1800 Goldwing 2014

118.3 KS
1832 ccm
413 kg
2.162.025 RSDавг. тржишна цена
Honda GL 1800 Goldwing 2013

118.3 KS
1832 ccm
413 kg
2.126.344 RSDавг. тржишна цена
Honda GL 1800 Goldwing 2012

118.3 KS
1832 ccm
413 kg
1.995.871 RSDавг. тржишна цена
Honda GL 1800 Goldwing 2011

118 KS
1832 ccm
405 kg
1.795.225 RSDавг. тржишна цена
Honda GL 1800 Goldwing 2010

118 KS
1832 ccm
405 kg
1.571.625 RSDавг. тржишна цена
Honda GL 1800 Goldwing 2009

118 KS
1.832 ccm
405 kg
2.215.546 RSDавг. тржишна цена
Honda GL 1800 Goldwing 2008

118 KS
1832 ccm
363 kg
1.532.019 RSDавг. тржишна цена
Honda GL 1800 Goldwing 2007

118 KS
1832 ccm
363 kg
1.569.365 RSDавг. тржишна цена
Honda GL 1800 Goldwing 2006

118 KS
1832 ccm
363 kg
1.380.970 RSDавг. тржишна цена
Honda GL 1800 Goldwing 2005

118 KS
1832 ccm
363 kg
1.835.307 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Honda GL 1800 Goldwing
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Tourer and cruiser
High mileage and cool looks are very important, wet grip is just as welcome. The focus is on touring suitability and less on sportiness.
Алтернативе за Honda GL 1800 Goldwing
ФАК Honda GL 1800 Goldwing
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Honda GL 1800 Goldwing?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Honda GL 1800 Goldwing s godinom proizvodnje 2006 inosi prosječno 1.513.160 RSD uz prosječnu kilometražu od 86.286 km.
- Koji je bolji? Motocikl Honda GL 1800 Goldwing ili motocikl Honda GL 1800 Goldwing Tour?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Honda GL 1800 Goldwing?
- U usporedbi s drugim Touring motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Honda GL 1800 Goldwing.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Honda GL 1800 Goldwing? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2013, stabilnost cijene motocikla Honda GL 1800 Goldwing bila je normalna u usporedbi s drugim Touring motociklima. Trend cijena bio je -12 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Honda GL 1800 Goldwing?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Honda GL 1800 Goldwing. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Honda GL 1800 Goldwing Слике
Извор: 1000PS



























