Aprilia Dorsoduro 750 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Aprilia Dorsoduro 750 2009
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | V |
|---|---|
| Provrt | 92 mm |
| Takt | 56.4 mm |
| Snaga motora | 91 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8750 okr./min |
| Okretni moment | 82 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 4500 okr./min |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 2 |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 750 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Showa |
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje |
Stražnji ovjes
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
|---|---|
| Robna marka | Showa |
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|---|
| Tehnologija | radijalno |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2216 mm |
| Širina | 905 mm |
| Međuosovinski razmak | 1505 mm |
| Visina sjedala | 870 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 206 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 13 l |
| Sukladnost licence | A |
Најновији чланци 1000PS о Aprilia Dorsoduro 750
Цена Aprilia Dorsoduro 750
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Aprilia Dorsoduro 750 Историја
Aprilia Dorsoduro 750 2018

750 ccm
206 kg
Aprilia Dorsoduro 750 2017

750 ccm
206 kg
Aprilia Dorsoduro 750 2016

91.5 KS
750 ccm
206 kg
Aprilia Dorsoduro 750 2015

91.5 KS
750 ccm
206 kg
Aprilia Dorsoduro 750 2014

91.5 KS
750 ccm
206 kg
Aprilia Dorsoduro 750 2013

91.5 KS
750 ccm
206 kg
Aprilia Dorsoduro 750 2012

91.5 KS
750 ccm
206 kg
677.937 RSDавг. тржишна цена
Aprilia Dorsoduro 750 2011

91.5 KS
750 ccm
206 kg
Aprilia Dorsoduro 750 2010

91.5 KS
750 ccm
206 kg
593.135 RSDавг. тржишна цена
Aprilia Dorsoduro 750 2009

91 KS
750 ccm
206 kg
503.814 RSDавг. тржишна цена
Aprilia Dorsoduro 750 2008

95 KS
750 ccm
ФАК Aprilia Dorsoduro 750
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Aprilia Dorsoduro 750?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Aprilia Dorsoduro 750 s godinom proizvodnje 2017 inosi prosječno 642.260 RSD uz prosječnu kilometražu od 31.449 km.
- Koji je bolji? Motocikl Aprilia Dorsoduro 750 ili motocikl Aprilia Shiver 750?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Aprilia Dorsoduro 750?
- U usporedbi s drugim Supermoto motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Aprilia Dorsoduro 750.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Aprilia Dorsoduro 750? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2013, stabilnost cijene motocikla Aprilia Dorsoduro 750 bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Supermoto motociklima. Trend cijena bio je +19 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Aprilia Dorsoduro 750?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Aprilia Dorsoduro 750. Izvješća o testiranju ovog modela rjeđe se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Aprilia Dorsoduro 750 Слике
Извор: 1000PS




















