KTM 690 Supermoto R 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација KTM 690 Supermoto R 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 102 mm |
|---|---|
| Snaga motora | 64 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.8 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Pomak | 654 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
Stražnji ovjes
| Robna marka | WP |
|---|
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|---|
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Tehnologija | radijalno |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Robna marka | Brembo |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Međuosovinski razmak | 1472 mm |
| Visina sjedala | 880 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 154 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 13.5 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Цена KTM 690 Supermoto R
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
KTM 690 Supermoto R Историја
KTM 690 Supermoto R 2008

63 ХП
654 цц
154 кг
553.392 RSDавг. тржишна цена
KTM 690 Supermoto R 2007

98 ХП
942 цц
189 кг
ФАК KTM 690 Supermoto R
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla KTM 690 Supermoto R?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla KTM 690 Supermoto R s godinom proizvodnje 2008 inosi prosječno 35.640 USD uz prosječnu kilometražu od 1.270 km.
- Koji je bolji? Motocikl KTM 690 Supermoto R ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla KTM 690 Supermoto R?
- U usporedbi s drugim Supermoto motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala KTM 690 Supermoto R.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla KTM 690 Supermoto R? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2010, stabilnost cijene motocikla KTM 690 Supermoto R bila je dobra u usporedbi s drugim Supermoto motociklima. Trend cijena bio je +2 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl KTM 690 Supermoto R?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom KTM 690 Supermoto R.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.