Benelli TNT 899 T 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Benelli TNT 899 T 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 88 mm |
|---|---|
| Snaga motora | 120 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9500 okr./min |
| Okretni moment | 88 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8000 okr./min |
| Pokretač | Električni sustav |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 3 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 899 ccm |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2128 mm |
| Visina sjedala | 790 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 208 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 16 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Benelli TNT 899 T Историја
Benelli TNT 899 T 2010

899 цц
199 кг
Benelli TNT 899 T 2009

120 ХП
899 цц
208 кг
Benelli TNT 899 T 2008

118 ХП
899 цц
199 кг
ФАК Benelli TNT 899 T
- Koji je bolji? Motocikl Benelli TNT 899 T ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Benelli TNT 899 T?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Benelli TNT 899 T.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Benelli TNT 899 T? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2008, stabilnost cijene motocikla Benelli TNT 899 T bila je loša u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -9 % tijekom prve godine.
- Koliko je popularan motocikl Benelli TNT 899 T?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Benelli TNT 899 T.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.























